Wykładziny obiektowe Ege Carpets

EGE Carpets to pierwszy producent wykładzin na świecie, który wprowadził odpowiedzialność za środowisko do swojej filozofii. Dla załogi EGE odpowiedzialne wybory i piękno nie są pojęciami sprzecznymi lub alternatywami. Wierzą, że produkcja pięknych wykładzin może być odpowiedzialna środowiskowo i wspierać pracę na rzecz ograniczenia odpadów. Obecnie EGE Carpets jest jedynym producentem wykładzin, który posiada certyfikat Cradle to Cradle dla całego portfolio.

Piękno

Estetyka i piękno to wyróżnik naszej pracy. Projektujemy z pasją, rozwijamy kreatywność, zapraszamy do współpracy artystów. 

Jakość

Od początku swojej historii EGE Carpets wykorzystywało najnowszą technologię i dbało o najwyższą jakość dostarczanych produktów.

Szacunek

Elementem DNA firmy jest zarówno szacunek do Planety i jej zasobów, jak i szacunek do swoich pracowników i klientów.

Produkty

Wykładziny w rolce

Dzięki wykładzinie w rolce możemy uzyskać efekt wzorniczego fundamentu, łączącego elementy aranżacji wnętrza.

Płytki dywanowe

Funkcjonalność i elastyczność płytek dywanowych powodują, że są one szczególnie dobrze dopasowane do współczesnych i dynamicznych wnętrz, takich jak przestrzenie biurowe.

Dywany

Dywan to najprostszy, efektywny kosztowo i niezwykle dramatyczny sposób na zmianę charakteru każdego wnętrza

Rekoloryzacja wykładzin

Znalazłeś idealny wzór, ale kolorystyka nie jest idealnie dopasowana do Twojego wnętrza? Możesz w prosty sposób dopasować wzór do wymagań projektu dzięki autorskiej aplikacji EGE!

Wybierz wzór, który chcesz zrekoloryzować, a następnie wejdź w szczegóły i otwórz aplikację do rekoloryzacji:

Historia EGE Carpets

Wszystko zaczęło się w 1938 roku, od wizji niezwykłego człowieka – Madsa Ega Damgaarda. Dzięki jego bezkompromisowej filozofii mała, rodzinna firma z niewielkiego duńskiego miasteczka – Herning – wkrótce stała się znana na całym świecie. 

LIDER BRANŻY WYKŁADZIN
- LIDER ODPOWIEDZIALNEJ PRODUKCJI

logo_cs

Znajdź nas na:

Carpet Studio       |      44 – 240 Żory,  ul. Boczna 8      |         office@carpetstudio.pl        |         + 48 602 184 548