ReForm a new wave

Miejscem narodzin idei A New Wave jest dziki, surowy, nietknięty ręką człowieka krajobraz duńskiego zachodniego wybrzeża. To interpretacja faktur i tekstur, rytmu i wzoru – mowy natury, której tak często już nie możemy usłyszeć. Nowa kolekcja ReForm to poszukiwanie zmysłowości na wszystkich płaszczyznach: od dotykowej, po estetyczną.

Rytm i faktura

A New Wave, kolekcja stworzona przez Laurę Bilde i Linneę Ek Blæhr z Séché Studio, pozwala poczuć pod stopami wzory piasku, szorstkie linie traw na wydmach i rytm fal, omywających plażę w pulsującym cyklu. Wielopoziomowość konstrukcji wykładziny tworzy efekt rzeźby, podczas gdy paleta kolorystyczna odzwierciedla stonowane, delikatne barwy wybrzeża.

wzory

3 - 7 kolorów

jakość

1

dostępna jako

rolka i płytki dywanowe

rekoloryzacja

nie

minimalne zamówienie

1 m

użytkowanie

EN1307 klasa 33 – intensywne użytkowanie komercyjne

certyfikacja

Cradle to Cradle CertifiedTM
Indoor Air Comfort Gold

termin wysyłki

2-3 tygodnie od zamówienia

próbki

2-4 dni plus transport

Grass, kolekcja ReForm A New Wave, Ege Carpets

Zrównoważona propozycja

Kolekcja jest wykonana z przędzy ECONYL® – nie tylko produkowanej z materiałów pochodzących z recyklingu, ale także podlegającej regeneracji, czyli ponownemu przetworzeniu po zakończeniu cyklu życia. Dzięki wykorzystaniu przetworzonych odpadów przemysłowych czy porzuconych sieci rybackich, A New Wave to nie tylko atrakcyjna wzorniczo, ale także zrównoważona środowiskowo propozycja dla Waszych aranżacji.

Troszczmy się o środowisko i chrońmy to unikatowe źródło odnowy, spokoju i inspiracji.

Piasek

Ocean

Trawa

logo_cs

Znajdź nas na:

Carpet Studio      |     44 – 240 Żory,  ul. Boczna 8, bud. 3, lok. 201     |       office@carpetstudio.pl      |       + 48 602 184 548