JEDNOSTKI PŁYWAJĄCE

W ofercie producentów Carpet Studio znajdują się materiały certyfikowane dla rynku morskiego. Zarówno wykładziny marki EGE, jak i panele LVT Amtico spełniają wysokie normy bezpieczeństwa i są certyfikowane przez International Maritime Organisation.

AMTICO: brytyjskie panele LVT, które nie mają sobie równych pod względem możliwości technicznych.

Kolekcja AMTICO MARINE została zaprojektowana specjalnie jako wyposażenie jednostek pływających i spełnia wymogi Modułu B Dyrektywy Wyposażenia Morskiego (MED). Produkty Amtico posiadają też certyfikat Lloyds Register Verification. Niebywałe możliwości techniczne powodują, że panele mogą zostać wykonane na określony wymiar, dzięki czemu są doskonałym wykończeniem powierzchni o nietypowych kształtach, takich jak okrętowe pomieszczenia czy schody.

Produkty Amtico zostało zatwierdzone przez Lloyds Register Verification na potrzeby Marine Equipment Directive oraz IMO SOLAS.

Wzory ułożenia opracowane specjalnie dla okrętów

“Okręt to przede wszystkim niezwykłe doświadczenie, a chcemy, by nasi klienci mogli jak najpełniej korzystać z każdej przestrzeni na pokładzie i je ożywiać. Stworzyliśmy zestaw całkowicie nowych wzorów ułożenia, by zapewnić projektantom wolność tworzenia wnętrz, które się pamięta. Od przestrzeni komunikacyjnych po wielkie, luksusowe sale balowe.

Sarah Escott

Design Manager, Amtico

EGE i Hammer - duńskie marki dysponujące certyfikatem IMO

Wiele produktów ege spełnia wymagania IMO i jest certyfikowanych przez Norwegian Veritas zgodnie z Modułem B Dyrektywy Solas 74 i kodem IMO FTP. Test składa się z badania palności, dymienia i toksyczności. Certyfikat jest zezwoleniem na użycie w okrętach pasażerskich zgodnie z Dyrektywą Rady 96/98/EC oraz zezwoleniem Straży Wybrzeża US.
Ege zapewnia także kleje certyfikowane do wykorzystania w obiektach marynistycznych.

logo_cs

Znajdź nas na:

Carpet Studio       |      44 – 240 Żory,  ul. Boczna 8      |         office@carpetstudio.pl        |         + 48 602 184 548