36 lat doświadczenia

Cieszymy się Państwa zaufaniem już od ponad trzech dekad!

 

Wspieramy architektów i inwestorów, dostarczając wysokiej klasy artykuły wyposażenia wnętrz: wykładziny, panele LVT i tapety. W naszym portfolio znajdują się marki, które spełniają kryteria wysokiej jakości i niezwykłych walorów projektowych, a także podzielają naszą filozofię. Wykładziny duńskich marek EGE i Hammer od lat zdobią nie tylko najlepsze hotele, ale także – objęte bardzo restrykcyjnymi standardami – statki pasażerskie. Amtico to prekursor i lider branży paneli winylowych, z kolei Tecnografica to przetłumaczone na język okładzin ściennych arcydzieła włoskiego wzornictwa. Jesteśmy dumni, że możemy reprezentować w Polsce znakomite marki o uznanej światowej renomie.

Biuro projektowe

Biuro Projektowe Carpet Studio to wsparcie Waszych projektów. Nasi architekci nie tylko doradzą w kwestiach wyboru konkretnej jakości lub specyfikacji, ale także pomogą przy wykonaniu obliczeń czy dopasowaniu palety kolorystycznej. Nasze Biuro to jedna z zaledwie pięciu takich placówek na świecie, które współpracują z centralą EGE nad przygotowaniem autorskich wzorów wykładzin.

„Zależy nam na tym, żeby tworzyć projekty wyjątkowe i niepowtarzalne. Wspieramy naszych klientów, niezależnie czy pracujemy bezpośrednio z inwestorem, czy biurem architektonicznym. Jesteśmy tu po to, żeby usprawniać ich pracę, a każdy zakończony projekt jest naszym wspólnym sukcesem.”  – mówi Andrea Głowala, architekt z Biura Projektowego Carpet Studio.

W czym możemy Wam pomóc?

Kalkulacje powierzchni

Szerokość rolki czasem oznacza dość duży odpad. Możemy go jednak zminimalizować dzięki strategicznemu planowaniu. Nasze biuro projektowe przygotowuje projekty rolek w taki sposób, że wykorzystujemy jej pełną szerokość – dzięki czemu odpad jest w znaczący sposób zmniejszony.

Układ posadzki

Biuro projektowe przygotowuje rzuty posadzki, które pokazują w czytelny sposób, jak będzie układał się wybrany – lub zaprojektowany – wzór w projektowanym pomieszczeniu. Dzięki temu łatwiej wyobrazić sobie, w jaki sposób będą pracowały takie elementy, jak kształty czy skala.

Rekoloryzacja

Ege przygotowało kilkanaście palet kolorystycznych, w obrębie których można swobodnie wymieniać barwy poszczególnych elementów wzoru. Dlatego jeśli gotowy wzór w katalogu spełnia Wasze oczekiwania pod względem kształtu, ale niekoniecznie kolorystyki, można to w łatwy sposób zmienić.

Wizualizacje

Czasem bardzo trudno jest przewidzieć, jak skala wzoru wpłynie na postrzeganie pomieszczenia. Dlatego wizualizacje są często bardzo pomocnym elementem procesu projektowego. Szeroka biblioteka przykładowych pomieszczeń 3D to szybkie i efektywne narzędzie, dzięki któremu będziecie mogli sprawdzić, czy wybrany wzór stanowi odpowiednie dopełnienie proporcji wnętrza.

Próbki

Po wybraniu lub opracowaniu wzoru, ostateczne potwierdzenie to próba organoleptyczna. Zamawiamy zatem bezpłatne próbki, które na powierzchni 1m2 pokazują faktury, kolory i skalę, jaka będzie finalnie dopełnieniem Waszego projektu.

Mądra produkcja i mądre wykorzystanie zasobów. Ziemia jest jedna, dlatego podejście "eko" nie jest już opcją. Jest koniecznością.

Serwis

Podczas etapu wykończenia czy remontu pojawia się zawsze ogromna ilość wątpliwości. Jesteśmy po to, by pomóc Wam dokonać najlepszych wyborów i dopasować dla Was produkt, który będzie zachwycał przez długie lata. Dzięki naszej filozofii sięgania po najwyższe standardy, cieszymy się Waszym zaufaniem i gwarantujemy pełne wsparcie podczas całego procesu zamówienia, od koncepcji, poprzez kalkulacje, po dostawę.

logo_cs

Znajdź nas na:

Carpet Studio      |     44 – 240 Żory,  ul. Boczna 8   |       office@carpetstudio.pl      |       + 48 602 184 548