Wykładziny obiektowe

Carpet Studio jest oficjalnym polskim dystrybutorem Ege Carpets, właściciela takich marek, jak ege oraz Hammer. Ege Carpets to producent znakomitych wykładzin obiektowych o doskonałych parametrach użytkowych, przeznaczonych głównie do obiektów hotelowych oraz komercyjnych.

Postaw na trwałość. Wykładziny ege w Twoim obiekcie to gwarancja wysublimowanego wzornictwa i znakomitej jakości.

EGE Carpets to wykładziny hotelowe i biurowe o doskonałych parametrach użytkowych.

Wykładziny hotelowe

Obiekty hotelowe muszą cechować się nie tylko komfortem użytkowania i wysoką estetyką, ale także muszą spełniać wysokie standardy higieniczne. Wykładziny marki ege posiadają szereg certyfikatów poświadczających ich znakomitą jakość, a tysiące realizacji w obiektach hotelowych na całym świecie potwierdzają ich walory.

wykładziny hotelowe; ege; carpet studio

Wykładziny biurowe

W ofercie EGE Carpets znajdziecie Państwo wykładziny doskonałe do powierzchni komercyjnych, takich jak biura, przestrzenie handlowe etc. Szeroki wybór jakości, płytki dywanowe o różnych wymiarach i unikatowe narzędzia, pozwalające na dowolną kreację projektu podłogi sprawiają, że wykładziny EGE są jednym z ulubionych wyborów architektów wnętrz na całym świecie.

Doskonały serwis to dopełnienie oferty Carpet Studio. Skontaktuj się z nami, by otrzymać katalogi oraz dodatkowe informacje, a także wsparcie projektowe!

logo_cs

Znajdź nas na:

Carpet Studio      |     44 – 240 Żory,  ul. Boczna 8    |       office@carpetstudio.pl      |       + 48 602 184 548