BIURA

W otwartych środowiskach biurowych, gdzie wiele osób pracuje w jednej przestrzeni, dźwięki spowodowane przez rozmowy, dzwonki i inne rzeczy stanowią w istocie poważne zagrożenie, nie tylko dla komfortu, ale także zdrowia przebywających tam osób. Wielu pracodawców decyduje się na położenie wykładzin, które w efektywny sposób absorbują dźwięki i tworzą warunki sprzyjające budowaniu poczucia osobistej wolności i swobodnego ruchu. Środowisko wewnętrzne staje się lepsze, ponieważ wykładzina wiąże drobinki kurzu, nie emitując przy tym żadnych szkodliwych gazów (jak lotne związki organiczne – LZO, ang. VOC).

Wykładziny mogą także być wykorzystane do rozdzielenia przestrzeni na mniejsze strefy i wskazania drogi do poszczególnych miejsc. Wykładziny w rolce i płytki dywanowe są doskonałym wyborem do zastosowania w wielu pomieszczeniach biurowych, zarówno typu „open-space”, jak i w salach konferencyjnych czy gabinetach. Jeśli w Twoim biurze znajdują się podniesione podłogi, płytki dywanowe są idealną propozycją, ponieważ pozwalają na prosty dostęp do ukrytych pod podłogą przewodów i okablowania.

Trwałość wykładziny ma ogromne znaczenie dla komfortu w przestrzeni biurowej. Na przykład istotne jest, by wykładzina, którą wybierzesz, była odpowiednia do kontaktu z meblami na kółkach, jak biurowe krzesła. Dobra wykładzina może wytrzymać bez zmian w wyglądzie nawet całe lata intensywnego użytkowania, nawet w najbardziej obleganym biurze.

Zobaczcie nasze propozycje pięknych biurowych projektów:

Biura w całej Polsce

Wykładziny Ege Carpets można znaleźć w wielu niezwykłych wnętrzach w całej Polsce, o nie tylko różnym charakterze, ale także bardzo różnorodnej stylistyce. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tak znakomitych projektów.

logo_cs

Znajdź nas na:

Carpet Studio       |      44 – 240 Żory,  ul. Boczna 8       |         office@carpetstudio.pl        |         + 48 602 184 548