Marka

EGE | AMTICO

Kolekcje

EGE Canvas Collage | Terra ReForm | Highline

AMTICO SIGNATURE 

Architekt

Workplace

Projekt

Biuro Kraft Heinz

Kategoria

Biura

Nowe biura Kraft Heinz. Przestrzeń i kolor.

Nowe biura firmy Kraft Heinz to przestrzeń wygodna i przejrzysta, a także elastyczna i wielofunkcyjna. Ruchome, szklane ściany zapewniają komfort cichej pracy, gdy jest ona konieczna, umożliwiając jednocześnie integrację i spotkania w szerszym gronie. Industrialny charakter wnętrz łagodzi jasna paleta barw i zastosowane elementy wykończeniowe, takie jak tapicerowane meble czy podłogi pokryte dźwiękochłonną wykładziną.

Inwestycja: biuro Kraft Heinz

Autorzy projektu: Workplace

Wykładzina zastosowana w projekcie: wykładzina w płytce, Canvas Collage; Terra; Highline

LVT zastosowane w projekcie: AMTICO SIGNATURE DC 342 STAGE/ WOVEN

Zdjęcia: Szymon Polański

Wykładziny ege

Sale konferencyjne czy przestrzenie spotkań i odpoczynku w nowej przestrzeni Kraft Heinz to wnętrza zróżnicowane pod względem wielkości i funkcjonalności, tak by każda sytuacja i potrzeba mogła znaleźć swoje zaplecze. Znalazły się tutaj wykładziny, które doskonale poprawiają nie tylko komfort wnętrza, ale i akustykę. W recepcji wielowymiarowa wykładzina Reform Terra wprowadza w świat barw i smaków. Przestrzenie spotkań i relaksu to barwne wzory o ciekawej teksturze z kolekcji Canvas Collage i Highline. Z kolei w salach konferencyjnych znajdziemy równie ciekawe faktury, jednak w monokolorystycznych wersjach.

Amtico – niezawodna trwałość

Aneks kuchenny, urządzony w pogodnym stylu amerykańskich lat 50., z mocnymi akcentami czerwieni, wyposażono w podłogę, która daje pewność trwałości i nieskazitelnego wyglądu na długie lata. Amtico to pionier technologii LVT, a panele tej marki cieszą się gwarancją aż do 25 lat. Zastosowano tutaj ciekawy wzór Woven z kolekcji Designers Choice.

logo_cs

Znajdź nas na:

Carpet Studio      |     44 – 240 Żory,  ul. Boczna 8, bud. 3, lok. 201     |       office@carpetstudio.pl      |       + 48 602 184 548