EGE reform DISCOVERY

Oglądana z góry, Ziemia to system idealny. Patrząc w dół, każdy cud natury ma swoją unikalną moc, czy jest to ogromny napór szalejącego oceanu, czy upór pozornie nieruchomych klifów, utrzymujących swą majestatyczną pozycję. Indywidualnie każda z tych sił wydaje się niekompatybilna z innymi, lecz z perspektywy oczu ptaka staje się oczywiste, że są połączone i adaptują się do siebie nawzajem.

Poprzez algorytm pozostawianych przez nas śladów, ReForm Discovery odkrywa także związek środowiska z człowiekiem. Skomplikowane mapy drogowe, rygorystyczne struktury rolnicze czy schludne lecz w pewien sposób chaotyczne sieci miast to przykład stworzonych przez człowieka systemów o tak wielkiej skali, że mogą zostać zrozumiałe wyłącznie z dystansu. Cuda natury czy też ludzkich konstrukcji, wszystko to jest częścią tego samego systemu.

wzory/kolory

5 wzorów, 5 kolorów

jakości

1

dostępna jako

wykładzina w rolce
płytki dywanowe (Nets i Cliff tylko 96x96 cm)
Figura

rekoloryzacja

nie

minimalne zamówienie

rolka - brak
48x48 - brak
96x96 cm i 24x96 cm = 40 m2
Figura = 40 m2

użytkowanie

EN1307 klasa 33 – intensywne użytkowanie komercyjne

certyfikacja

Cradle to Cradle CertifiedTM
Indoor Air Comfort Gold

termin wysyłki

2-3 tygodnie od zamówienia

próbki

2-4 dni plus transport

Wzory

W tej kolekcji wielopoziomowa konstrukcja pętelkowa tworzy teksturę o wyrażnym wpływie sieciowych systemów. Widzimy tu pięć wzorów: Planeta (Planet), Ziemia (Earth), Sieć (Network), Siatka (Net) i Klif (Cliff). Dostępne w kształtach i rozmiarach dopasowanych do indywidualnego wzoru, mogą być wykorzystane samodzielnie lub połączone, by uzyskać miękki lub dramatyczny wyraz na powierzchni podłogi.

Planeta/Planet

Ziemia/Earth

Sieć/Network

Siatka/Net

Klif/Cliffs

Grupy kolorystyczne

Discovery to pięć współczesnych grup kolorystycznych, od subtelnych odcieni ton w ton do bogatszych barw, starannie skoordynowanych w celu uzyskania idealnych połączeń. Pozwala to na eksperymentowanie z różnymi przestrzennymi opcjami, co pomoże zdefiniować przestrzenie, takie jak miejsca spotkań, strefy koncentracji czy komunikacji, a także wskazywanie drogi.

Zjawiska naturalne inspirowane paletą neutralnych barw, uzupełnionych ciemnymi lub niemal nienaturalnie jasnymi odcieniami, tworzą subtelną, lecz wyrazistą powierzchnię. Grupy kolorystyczne zostały starannie wybrane ze względu na możliwość połączenia ich w unikatowe kompozycje.

Popielna czerń

Czarne i szare tony o różnym natężeniu koloru i skoordynowanym kontrastem dodają dramatycznego lecz nienachlanego wyglądu Twojej podłodze. Choć to klasyczny kolor w architekturze wnętrz, czerń może być odważnym wyborem kolorystycznym.

ReForm Discovery_713502096 Planet_713510096 Earth_713520096 Network_713540096 Cliffs_004_vn
ReForm Discovery_713521096 Network_713503096 Planet_713541096 Cliffs_001_vn

Piaskowa szarość

Składając się na najjaśniejszą grupę kolorystyczną w Discovery, piaskowa szarość łączy beż i szarość w nowoczesny sposób, nadając kombinacji wysoki kontrast.

Złamana zieleń

Cechując  się eleganckim urokiem vintage, złamana zieleń łączy ulubione barwy wnętrze, takie jak butelkowa zieleń, zieleń leśna i szmaragd we współczesną kompozycję kolorystyczną o ciekawych warstwach.

ReForm Discovery_713506096 Planet_713523096 Network_713513096 Earth_002_vn
ReForm Discovery_713512096 Earth_713532096 Net_001_vn

Oceaniczny błękit

Klasyczny lecz żywy błękit oceanu wprowadza spokój do każdego wnętrza. Dodaje głębi i ruchu do pięciu wzorów, stanowiąc mocny i wysublimowany wybór kolorystyczny.

Dzika jagoda

Jadalne pyszności ze spiżarki Natury były inspiracją tej palety wyrazistych, ciemnych lub lekko stonowanych barw jagód. Nowoczesny, odważny wybór, który będzie silnym akcentem we wnętrzu.

ReForm Discovery_713514096 Earth_713544096 Cliffs_001_vn
ReForm Discovery_Sizes and shapes_001_vn

Kształty i rozmiary

Discovery jest dostępne jako płytki dywanowe oraz wykładzina w rolce, oferując wiele możliwości projektowych. Dzięki tej kolekcji można stworzyć wyrazistą i funkcjonalną przestrzeń, która oferuje zarówno wszechstronność, jak i urozmaiconą ekspresję.

By uzyskać największą swobodę projektową, Planeta, Ziemia i Sieć dostępne są w płytkach 48×48 cm, 96×96 cm, 24×96 cm oraz w wykładzinie w rolce; Siatka i Klify dostępne są w płytkach 96×69 cm oraz w rolce. Płytki mogą zostać ułożone zarówno w stylu monolitycznym oraz z przesunięciem, dzięki czemu wzory i kierunek ułożenia przędzy pozwalają na uzyskanie odmiennych efektów.

Ta kolekcja do znakomite wizualne narzędzie projektowe, w którym można osiągać zróżnicowane efekty, w zależności od kształtów i wymiarów. Baw się możliwościami i zwizualizuj swój własny projekt, używając naszego narzędzia Tile Creator.

Odpady nie są odpadami, dopóki nie zostaną zmarnowane

Kolekcja ReForm Discovery jest wykonana z materiałów odpowiedzialnych środowiskowo i posiada certyfikaty Cradle to Cradle oraz Indoor Air Comfort Gold. Jest to naprawdę „zielone” rozwiązanie dla każdego projektu podłogi.

Wykorzystujemy plastykowe butelki do produkcji opatentowanego podkładu Ecotrust. Butelki są przetworzone w miękki, lecz wytrzymały materiał podobny do filcu, o długiej trwałości i znakomitych właściwościach akustycznych. Podkład Ecotrust jest stosowany we wszystkich płytkach dywanowych.

Zużyte sieci rybackie i inne przemysłowe odpady służą do produkcji przędzy, z której wykonujemy wiele naszych wykładzin. Sieci to jedna dziesiąta śmieci zalegających w oceanach, dryfujące miesiącami i zagrażające morskim organizmom. Gdy zostaną zebrane, są czyszczone i rozłożone na cząsteczki, by powstała z nich trwała i odporna przędza – zarówno zregenerowana, jak i nadająca się do regeneracji.

Jesteśmy, by pomóc

Jesteśmy, by pomóc. Zamów nową broszurę i próbki, by zobaczyć wszystkie możliwości, jakie oferuje nowa kolekcja. Odpowiemy na każde Twoje pytanie i nie możemy się doczekać, by pomóc Ci w Twoim nowym projekcie!

logo_cs

Znajdź nas na:

Carpet Studio       |      44 – 240 Żory,  ul. Boczna 8, bud. 3, lok. 201       |         office@carpetstudio.pl        |         + 48 602 184 548