EGE Highline Cultures

Cultures: niezwykła podróż

Azjtycki, indyjski, arabski, plemienny folklor. Poznaj Cultures, kolekcję, która zabiera w podróż po rdzennych kulturach i sekretnej symbolice.

Folklor - doświadczenie bogactwa rdzennych kultur

Kolekcja Highline Cultures to podróż po doświadczeniach różnych kultur, które zainspirowały projekty wzorów wykładzin czerpiące z folklorystycznych, plemiennych symboli i przekazów. 

Rytmiczne i powtarzalne wzory wywodzą się z autentycznych rzemiosł i dumnych narodowych kostiumów – jak kimona, sari czy kaftany. 

Miłość i symbolika kolorów w pięknej palecie żywych, bogatych i ekspresyjnych grafik opowiadają niesamowite historie. Które z nich snują opowieść o Twoich wnętrzach?

wzory

58

jakości

9

dostępna jako

wykładzina w rolce

rekoloryzacja

dostęna

minimalne zamówienie

1 m

użytkowanie

EN1307 klasa 33 lub 32– intensywne użytkowanie komercyjne lub użytkowane standardowe

certyfikacja

Cradle to Cradle CertifiedTM
Indoor Air Comfort Gold

termin wysyłki

2-3 tygodnie od zamówienia

próbki

2-4 dni plus transport

Wybór przyjazny środowisku

Wykładziny z kolekcji Highline Culture są dostępne w jakości Econyl – wykonane z przędzy pochodzącej z poddanych regeneracji odpadom przemysłowym.

Wszystkie wykładziny EGE posiadają restrykcyjny certyfikat Cradle to Cradle.

Twój wybór kolorów

Każdy wzór jest dostępny w kilku podstawowych wersjach kolorystycznych, jednak nie musisz się ograniczać! Jeśli Twój projekt wymaga specjalnej, autorskiej kolorystyki, możesz – dzięki narzędziu do rekoloryzacji na stronie EGE Carpets – bez dodatkowych kosztów przygotować własną wersję lub skontaktować się z nami, a nasze Biuro Projektowe pomoże w przygotowaniu projektu. Próbki będą pod Twoim adresem już ok. 48h po zamówieniu. 

Zapraszamy!

logo_cs

Znajdź nas na:

Carpet Studio      |     44 – 240 Żory,  ul. Boczna 8, bud. 3, lok. 201     |       office@carpetstudio.pl      |       + 48 602 184 548