EGE REFORM SHADOWPLAY

Opowieści, które snują cienie

Naszą uwagę przykuwa światło, ale cienie mają więcej do powiedzenia.

Cień to moment, obraz uchwycony, który umyka; zmiennokształtna zasłona rozproszonego koloru i tekstur. Każdy jest wprawiającą w osłupienie mieszaniną odcieni, miękko przechodzące z jednego w drugi. Gdy jest oglądany przez szkło, kształty odchylają się w chaotyczny wzór światła i ciemności.

W tej kolekcji wielowymiarowa konstrukcja tworzy rzeźbioną teksturę, wzbogaconą zniekształconym cieniowaniem i światłem. Połączenie tej tajemniczej wzorniczej opowieści z prawdziwie zrównoważonym konceptem produktowym, cechującym się wieloma praktycznymi korzyściami – jak doskonała akustyka i wysoki komfort – ReForm Shadowplay to nowoczesny wybór dla każdego wymagającego projektu. Kolekcja wyróżnia się przez relatywnie niską wagę przędzy, co pozwala na obniżony koszt i łatwą obsługę przy jednoczesnym doskonałym wyglądzie, niewidocznych łączeniach i wysokiej trwałości.

wzory/kolory

2 wzory, każdy w 15 kolorach

jakości

1

dostępna jako

wykładzina w rolce
płytki dywanowe
Figura

rekoloryzacja

nie

minimalne zamówienie

brak

użytkowanie

EN1307 klasa 33 – intensywne użytkowanie komercyjne

certyfikacja

Cradle to Cradle CertifiedTM
Indoor Air Comfort Gold

termin wysyłki

2-3 tygodnie od zamówienia

próbki

2-4 dni plus transport

Cienie odkrywają to, co niewidoczne

Od czasów klasycznych, artyści rozumieli wartość cieni. Poza ich tajemniczą aurą, są pożywką dla wyobraźni i dodają dramatyzmu. Cienie są niezwykle złożone i opowiadają historie, te o obiektach i widokach, ale także o tym, co niewidoczne. Każdy jest kompozycją mieniących się odcieni.

W tej kolekcji struktura wielowymiarowej pętelki tworzy reliefową teksturę. Dwa skoordynowane wzory, Umbra i Obscura, mogą być wykorzystane samodzielnie lub łącznie, by stworzyć warstwowe cienie, tańczące poprzez podłogę. Barwy neutralne ton w ton są komplementowane przez aureolę koloru, która obramowuje abstrakcyjne kształty i cicho zanika.

Oba wzory występują w 15 współczesnych kolorach, starannie wybranych ze względu na możliwość połączenia w unikatowe kompozycje. Oba projekty mogą być zastosowane jako pełna, ciągła powierzchnia, jeśli wykorzysta się wykładzinę w rolce, dostępną o szerokości 4 metrów. ReForm Shadowplay jest także dostępna jako płytki dywanowe i kształty Figura.

Umbra

Umbra to abstrakcyjna aranżacja tonalnych tekstur. Światło i cienie są załamane na powierzchni o strukturze trzciny.

Obscura

Obscura to inspiracja efektem krawędzi cieni. W miarę jak cień się rozprasza, ciemne kolory stają się czystsze i oddają głos światłu.

Projektant

Kolekcja została zaprojektowana przez Carol Appleton, niezwykle doświadczoną projektantkę tesktylną, autorkę kolekcji ReForm Memory, ReForm Legend oraz ReForm A Mark of Time.

Możliwości przestrzenne: wybierz, baw się i składaj

Kolekcja to doskonałe narzędzie wizualne, dzięki któremu możesz osiągnąć bardzo różnorodne efekty, w zależności od wymiarów i kształtów, które wybierzesz. Shadowplay jest dostępna w szerokiej palecie współczesnych kolorów, od subtelnych do bardziej nasyconych. Pozwala to na eksperymentowanie z różnymi rozwiązaniami, by zdefiniować strefy, takie jak miejsca spotkań czy miejsca cichej pracy, po sterowanie ruchem i kierowanie gośćmi.

Rozmiary i kształty

Wzory Umbra i Obscura są dostępne jako płytki dywanowe, kształty Figura oraz wykładzina w rolce. Oferują dzięki temu mnóstwo rozwiązań projektowych dla podłogi Twojego projektu. Z tą kolekcją możesz stworzyć wyróżniające się  funkcjonalne przestrzenie, o elastycznej i różnorodnej ekspresji. Możesz wybrać z szerokiego spectrum rozmiarów, by idealnie dopasować się do Twoich wymagań.

 

Płytki dywanowe to elastyczne rozwiązanie, łatwe w montażu i o płynnych łączeniach. Kwadratowe płytki są dostępne w dwóch rozmiarach: 48×48 cm oraz 96×96 cm. Mogą być wykorzystane jako powierzchnia monolityczna, by odtworzyć wygląd wykładziny w rolce lub jako układ diagonalny czy naprzemienny, by różne układy wzoru i przędzy dawały odmienny wygląd. Prostokątne płytki są dostępne w rozmiarze 24×96 cm, a dzięki koncepcji Figura możesz dodać dodatkowego geometrycznego wymiaru do Twojego projektu. Oba wzory, Umbra i Obscura, są także dostępne w postaci jednolitej powierzchni jako wykładzina w rolce.

Odpowiedzialna wykładzina

ReForm Shadowplay jest wykonana z odpowiedzialnych środowiskowo materiałów i posiada certyfikaty Cradle to Cradle oraz Indoor Air Comfort Gold. Podkład płytek dywanowych to Ecotrust, opatentowany przez Ege Carpets podkład ze zregenerowanych butelek typu PET.

To prawdziwie zielony wybór dla każdego projektu.  

Jesteśmy, by pomóc

Jeśli chcesz stworzyć własną Grę Cieni w Twoim projekcie podłogi, jesteśmy, by pomóc. Zamów nową broszurę i próbki, by zobaczyć wszystkie możliwości, jakie oferuje nowa kolekcja. Odpowiemy na każde Twoje pytanie i nie możemy się doczekać, by pomóc Ci w Twoim nowym projekcie!

logo_cs

Znajdź nas na:

Carpet Studio       |      44 – 240 Żory,  ul. Boczna 8, bud. 3, lok. 201       |         office@carpetstudio.pl        |         + 48 602 184 548