EGE Highline Essentials

Essentials - sploty, paski, kropki, melanż i tartan

Inspirowana klasycznym męskim garniturem kolekcja Highline Essentials to ukłon w stronę tartanu, pasków i splotów i wprowadzenie kluczowych wzorów męskiej mody do wzornictwa wykładzin.Celebrując połączenie melanży, stopniowania kolorów i zrównoważonych tonacji barwnych, kolekcja Essentials oferuje znakomity wybór ponadczasowych wzorów, subtelnych i wyrafinowanych, do wzornictwa i architektury wnętrz.

Miłość wspaniałego rzemiosła jest niezwykle czytelna w pozornie prostych wzorach kropek, kratek, jodełki i plecionki. 

wzory

73

jakości

9

dostępna jako

wykładzina w rolce

rekoloryzacja

dostępna

minimalne zamówienie

1 m

użytkowanie

EN1307 klasa 33 lub 32– intensywne użytkowanie komercyjne lub użytkowanie standardowe

certyfikacja

Cradle to Cradle CertifiedTM
Indoor Air Comfort Gold

termin wysyłki

2-3 tygodnie od zamówienia

próbki

2-4 dni plus transport

Wybór przyjazny środowisku

Wykładziny z kolekcji Highline są dostępne w jakości Econyl – wykonane z przędzy pochodzącej z poddanych regeneracji odpadów przemysłowych.

Wszystkie wykładziny EGE posiadają restrykcyjny certyfikat Cradle to Cradle.

Twój wybór kolorów

Każdy wzór jest dostępny w kilku podstawowych wersjach kolorystycznych, jednak nie musisz się ograniczać! Jeśli Twój projekt wymaga specjalnej, autorskiej kolorystyki, możesz – dzięki narzędziu do rekoloryzacji na stronie EGE Carpets – bez dodatkowych kosztów przygotować własną wersję lub skontaktować się z nami, a nasze Biuro Projektowe pomoże w opracowaniu projektu. Próbki będą pod Twoim adresem już ok. 48h po zamówieniu. 

Zapraszamy!

logo_cs

Znajdź nas na:

Carpet Studio      |     44 – 240 Żory,  ul. Boczna 8, bud. 3, lok. 201     |       office@carpetstudio.pl      |       + 48 602 184 548