EGE reform radiant

Dynamika i linearność.

 

ReForm Radiant to interpretacja stale zmieniających się odbić promieni słonecznych na połyskliwych powierzchniach w dynamicznym, linearnym wzorze. W wielowymiarowej strukturze odbicia zarówno naturalnych, jak i urbanistycznych scenerii obejmują 20 pięknych barw, które będą doskonałym uzupełnieniem współczesnych wnętrz.

 

Dodatkowy, wysublimowany detal wzorniczy to płytki MIX (96 x 96 cm), dzięki którym można uzyskać dynamiczne przejście między dwoma predefiniowanymi kolorami.

Wykładzina w rolce jest wykonana ze zregenerowanej i nadającej się do recyklingu przędzy, dzięki czemu kolekcja uzyskała certyfikat Cradle-to-Cradle.

Struktura wykładziny z kolekcji Radiant jest bardzo trwała, dzięki czemu może być zastosowana nawet w najbardziej wymagających i uczęszczanych wnętrzach.

wzory/kolory

20 standardowych kolorów, 10 płytek "MIX"

jakości

1

dostępna jako

wykładzina w rolce
płytki dywanowe
Figura

rekoloryzacja

nie

minimalne zamówienie

rolka - brak
48x48 - brak
96x96 cm i 24x96 cm = 40 m2
Figura = 40 m2

użytkowanie

EN1307 klasa 33 – intensywne użytkowanie komercyjne

certyfikacja

Cradle to Cradle CertifiedTM
Indoor Air Comfort Gold

termin wysyłki

2-3 tygodnie od zamówienia

próbki

2-4 dni plus transport

Energetyzujący i poruszający wymiar kolekcji Radiant to interpretacja dynamicznej pracy promieni słonecznych, które tworzą inspirujące wzory na gładkich powierzchniach współczesnej architektury. 

Ta dynamika jest jeszcze mocniej podkreślona na olśniewających płytach MIX – dodatkowym narzędziu, które umożliwia stworzenie płynnego przejścia pomiędzy dwoma kolorami.  

Odpady nie są odpadami, dopóki nie zostaną zmarnowane

Kolekcja ReForm Radiant jest wykonana z materiałów odpowiedzialnych środowiskowo i posiada certyfikaty Cradle to Cradle oraz Indoor Air Comfort Gold. Jest to naprawdę „zielone” rozwiązanie dla każdego projektu podłogi.

Wykorzystujemy plastykowe butelki do produkcji opatentowanego podkładu Ecotrust. Butelki są przetworzone w miękki, lecz wytrzymały materiał podobny do filcu, o długiej trwałości i znakomitych właściwościach akustycznych. Podkład Ecotrust jest stosowany we wszystkich płytkach dywanowych.

Zużyte sieci rybackie i inne przemysłowe odpady służą do produkcji przędzy, z której wykonujemy wiele naszych wykładzin. Sieci to jedna dziesiąta śmieci zalegających w oceanach, dryfujące miesiącami i zagrażające morskim organizmom. Gdy zostaną zebrane, są czyszczone i rozłożone na cząsteczki, by powstała z nich trwała i odporna przędza – zarówno zregenerowana, jak i nadająca się do regeneracji.

Jesteśmy, by pomóc

Jesteśmy, by pomóc. Zamów nową broszurę i próbki, by zobaczyć wszystkie możliwości, jakie oferuje nowa kolekcja. Odpowiemy na każde Twoje pytanie i nie możemy się doczekać, by pomóc Ci w Twoim nowym projekcie!

logo_cs

Znajdź nas na:

Carpet Studio       |      44 – 240 Żory,  ul. Boczna 8, bud. 3, lok. 201       |         office@carpetstudio.pl        |         + 48 602 184 548