EGE Highline GRAPHIC

Graphic - rytm i geometria

Kolekcja EGE Highline Express Graphic to niewiarygodna ilość wzorów inspirowanych geometrią i architekturą. Znajdziemy tu pętle, pasy, trójwymiarowe iluzje, kraty i siatki, a nawet ekspresyjną typografię. Silne motywy graficzne w naturalny sposób nawiązują do linii i powtarzalnych, rytmicznych architektonicznych elementów konstrukcyjnych.

Kolekcja nie stroni także od nieco łagodniejszych melanży i abstrakcji. Od odważnych, dramatycznych wzorów po organiczne, płynne lub zniekształcone kształty, Graphic dostarcza niezwykle wyrazistego i mocnego języka, w którym możesz opowiedzieć Twoją historię w projekcie podłogi.

wzorów

127

jakości

9

dostępna jako

wykładzina w rolce

rekoloryzacja

dostępna

minimalne zamówienie

1 m

użytkowanie

EN1307 klasa 33 lub 32– intensywne użytkowanie komercyjne lub użytkowanie standardowe

certyfikacja

Cradle to Cradle CertifiedTM
Indoor Air Comfort Gold

termin wysyłki

2-3 tygodnie od zamówienia

próbki

2-4 dni plus transport

Wybór przyjazny środowisku

Wykładziny z kolekcji Highline Culture są dostępne w jakości Econyl – wykonane z przędzy pochodzącej z poddanych regeneracji odpadów przemysłowych.

Wszystkie wykładziny EGE posiadają restrykcyjny certyfikat Cradle to Cradle.

Twój wybór kolorów

Każdy wzór jest dostępny w kilku podstawowych wersjach kolorystycznych, jednak nie musisz się ograniczać! Jeśli Twój projekt wymaga specjalnej, autorskiej kolorystyki, możesz – dzięki narzędziu do rekoloryzacji na stronie EGE Carpets – bez dodatkowych kosztów przygotować własną wersję lub skontaktować się z nami, a nasze Biuro Projektowe pomoże w opracowaniu projektu. Próbki będą pod Twoim adresem już ok. 48h po zamówieniu. 

Zapraszamy!

logo_cs

Znajdź nas na:

Carpet Studio      |     44 – 240 Żory,  ul. Boczna 8, bud. 3, lok. 201     |       office@carpetstudio.pl      |       + 48 602 184 548