Wykładziny w rolce

Jeśli pracujesz nad komercyjnym projektem i masz ciekawą koncepcję wzorniczą lub dużą przestrzeń podłogi, wykładziny w rolce mogą stanowić idealne rozwiązanie.
Gdy wzór jest znacznych rozmiarów i możemy go podziwiać bez łączeń czy przerw, osiągamy niesamowity efekt estetyczny. Dzięki wykładzinie w rolce możemy uzyskać efekt wzorniczego fundamentu, łączącego elementy aranżacji wnętrza.

Możesz wybierać pomiędzy ogromną paletą możliwości różnych jakości i gramatur, co będzie miało przełożenie na typ włókna i jego odbiór pod stopami, wygląd wzoru i barw, a także cenę. W dodatku możesz także wybrać opcję podkładu, w zależności od preferowanego materiału, właściwości akustycznych oraz komfortu. To wszystko czyni wykładziny w rolce niezwykle elastycznym produktem, który można z łatwością dopasować do potrzeb każdego projektu i każdego budżetu.

Wykładziny w rolce występują w niezwykle szerokim spectrum wzornicznym. Ponadto architekci z Biura Projektowego Carpet Studio pomogą w przygotowaniu wzoru autorskiego, jeśli Twój projekt wymaga indywidualnego podejścia. To wszystko sprawia, że wygląd wykładziny przekłada się w ogromnym stopniu na atmosferę wnętrza i ogólny wyraz projektowanej przestrzeni. Zobacz, jak pięknie wyglądają projekty, w których wykorzystano wykładziny w rolce.

logo_cs

Znajdź nas na:

Carpet Studio      |     44 – 240 Żory,  ul. Boczna 8, bud. 3, lok. 201     |       office@carpetstudio.pl      |       + 48 602 184 548