EGE COLORTEC

Koncepcja Colortec

Estetyka wysokiego poziomu łączy się z miękkim komfortem, by uzyskać efekt ponadczasowej elegancji i ekskluzywnego stylu tej znakomitej kolekcji. Jej wygląd i dotyk to gwarancja uzyskania niezwykłego, sensorycznego doświadczenia.

Koncept Colortec daje architektom całkowitą wolność projektową, konieczną dla autorskich projektów. Nasza technologia i wykorzystanie przędzy barwionej w masie pozwalają na uzyskanie czytelnie zdefiniowanych wzorów o idealnych krawędziach. Rezultat jest niezwykły, a dopracowane szczegóły rysunku uzupełniają i podkreślają ogólny nastrój pomieszczenia.

Standardowa szerokość to 400 i 500 cm. Jednakże oferujemy także węższe szerokości, by zminimalizować odpady i ułatwić montaż.

Colortec posiada certyfikację Cradle to Cradle Certified® oraz Indoor Air Comfort Gold, gwarantujemy zatem, że Wasz wybór okładziny podłogowej będzie także najwyższej klasy wyborem pod kątem odpowiedzialności środowiskowej.

Opowiedz swoją historię

Wzornicza wolność projektowa

Wykorzystując kolory specjalne i inne elementy tożsamości Twojej marki, możesz opowiedzieć wizualną historię przy pomocy Twoich kreatywnych koncepcji.

Cokolwiek zdecydujesz, pracujemy z Tobą by zapewnić szyte na miarę rozwiązania, które sprostają Twoim wymaganiom – od jakości, wzoru i koloru, po proaktywne podejście do wsparcia w zarządzaniu Twoim projektem.

Minimalizacja odpadów

Ograniczając odpady – minimalizujemy koszty

Dopasowane szerokości to oszczędność czasu i pieniędzy.

W odróżnieniu od wielu rodzajów wykładzin w rolce, kolekcja Colortec pozwala na dopasowanie szerokości produkcji, dzięki czemu redukujemy odpady i minimalizujemy koszty oraz czas montażu. Oferujemy dwie standardowe szerokości – 400 i 500 cm, ale możemy wyprodukować wykładzinę o każdej szerokości poczynając od 300 cm, by dopasować się do wymiarów pomieszczenia.

Docięte na wymiar

Wykorzystaj nasz serwis docinania na miarę przed wysyłką. To idealne rozwiązanie dla pokoi i korytarzy na statkach i w hotelach, które znacząco skróci czas montażu. Cokoły także mogą być wykonane przed wysyłką i spakowane oddzielnie.

Nieskończona paleta kolorystyczna

Jakiekolwiek są Twoje inspiracje kolorystyczne, dzięki przędzy barwionej w masie możemy doskonale odwzorować każdy odcień. Wraz z możliwością włączenia różnych kolorów do każdego wzoru, masz gwarancję uzyskania kreatywnej ekspresji, która odzwierciedli Twoją wizję.

Komfort i akustyka

Prosty montaż i lekki podkład

Nasze laminowane podkłady są dostępne w wersji tekstylnej i filcowej, a obie opcje dają znakomity komfort i poprawioną akustykę, jak również gwarancję odpowiedniego podparcia wykładziny.

Nasz proces laminacji redukuje całkowitą wagę wykładziny, a podkład jest przymocowany dzięki cienkiej warstwie. Nie ma tutaj żadnych wypełniaczy ani klejów, dzięki czemu wykładzina jest stabilna i łatwo ją dopasować.

Bardziej tradycyjne tekstylne podkłady mogą być użyte z oddzielną warstwą spodnią przy użyciu gripperów lub podwójnego mocowania, jednak lekki i elastyczny zintegrowany filcowy podkład jest bardziej odpowiedzialną opcją, ponieważ zawiera aż 80% zregenerowanego poliestru, który pozwala na szybki montaż.

Ułatwiamy decyzje

Zwizualizuj swoje pomysły

Wizualizacja dzięki realistycznym próbkom wykładzin i wielkoformatowym wydrukom ułatwia proces decyzyjny. Małe prototypy wykonane z realnych materiałów pozwalają na poczucie dotyku doskonałej przędzy, ocenę szczegółów wzoru i poczucie kombinacji kolorystycznych. W dodatku otrzymujecie Państwo wydruk o dużej skali, by pomóc zwizualizować rozmiar wzoru.

COLORTEC ACCENT

Ponadczasowa elegancja

Kolekcja Colortec Accent to najwyższe wcielenie metod konstrukcyjnych, dzięki którym uzyskujemy efekt wielowymiarowości.

Skręcona przędza tworzy eleganckie przerwy, a jej cień wprowadza do wzoru ruch, pozwalając na piękne wzbogacenie powierzchni wykładziny o dodatkowy wymiar.

Wraz z możliwością tworzenia wzorów, od obfitych i majestatycznych po minimalistyczne, Accent jest dostępny w jakościach, pozwalających na wykorzystanie w projektach od wymagających wysokiej odporności na ruch pieszy po luksusowe aranżacje.

wzory/kolory

10 wyjątkowych wzorów i nieskończone możliwości projektów indywidualnych

jakości

4

dostępna jako

wykładzina w rolce
standardowa szerokość 400 i 500 cm

rekoloryzacja

nieskończone możliwości

użytkowanie

EN1307 klasa 32 i 33 – użytkowanie ogólne i intensywne użytkowanie komercyjne

certyfikacja

Cradle to Cradle CertifiedTM
Indoor Air Comfort Gold
IMO (International Maritime Organization)

termin wysyłki

10-12 tygodni od zamówienia

próbki

2-4 dni plus transport

powłoka ochronna

Microbe Shield

Colortec Accent_RE14769-5947P Vintage ornament_001_vn

COLORTEC STUCCO

Absolutny luksus

Colortec Stucco emanuje ekskluzywnością i stylem, o powierzchni wydającej się elegancko przerywanej wielowymiarowym wzorem. Konstrukcja tej wykładziny cechuje się odrobiną przypadkowości, charakterystycznej dla ręcznego rzemiosła. Jest to efekt naszej najnowocześniejszej technologii.

To kolekcja idealna w projektach wymagającej dotyku luksusu.

wzory/kolory

10 wyjątkowych wzorów i nieskończone możliwości projektów indywidualnych

jakości

2

dostępna jako

wykładzina w rolce
standardowa szerokość 400 i 500 cm

rekoloryzacja

nieskończone możliwości, do czterech kolorów we wzorze

użytkowanie

EN1307 klasa 33 – intensywne użytkowanie komercyjne

certyfikacja

Cradle to Cradle CertifiedTM
Indoor Air Comfort Gold
IMO (International Maritime Organization)

termin wysyłki

8-10 tygodni od zamówienia

próbki

2-4 dni plus transport

powłoka ochronna

Microbe Shield

Colortec Stucco_RE14976-5990E Regal_002_vn
logo_cs

Znajdź nas na:

Carpet Studio       |      44 – 240 Żory,  ul. Boczna 8, bud. 3, lok. 201       |         office@carpetstudio.pl        |         + 48 602 184 548