EGE reform construction

Miękka interpretacja dwóch ważnych konstrukcyjnych materiałów.

Poznaj nowe twarze żelaza i betonu.

wzory/kolory

2 wzory, zarówno w 10 standardowych kolorach, jak i 5 płytkach "MIX"

jakości

1

dostępna jako

wykładzina w rolce
płytki dywanowe
Figura

rekoloryzacja

nie

minimalne zamówienie

rolka - brak
48x48 - brak
96x96 cm i 24x96 cm = 40 m2
Figura = 40 m2

użytkowanie

EN1307 klasa 33 – intensywne użytkowanie komercyjne

certyfikacja

Cradle to Cradle CertifiedTM
Indoor Air Comfort Gold

termin wysyłki

2-3 tygodnie od zamówienia

próbki

2-4 dni plus transport

Dzięki wielowymiarowym wzorom Żelazo i Beton, kolekcja ReForm Construction to miękka interpretacja dwóch ważnych materiałów budowlanych współczesnej architektury. 

Wprowadzając twarde, industrialne i dość zimne materiały na nieco bardziej wysublimowany poziom, Construction dodaje do surowych powierzchni komfort, dobre samopoczucie i poprawę akustyki. Dodatkowy detal wzorniczy to tonalne płytki dywanowe MIX 96×96 cm, które pozwolą na stworzenie pięknego, płynnego przejścia kolorystycznego.

Wykładzina w rolce została stworzona z wykorzystaniem przędzy pochodzącej z recyklingu i do recyklingu się nadającej, co – przy połączeniu z innymi cechami -pozwoliło na certyfikację Cradle-to-Cradle.

Znakomita trwałość tej wykładziny powoduje, że jest ona świetnym wyborem do każdego pomieszczenia, włącznie z przestrzeniami biurowymi o podwyższonej intensywności użytkowania.

 

Beton

Żelazo

Wzory kolekcji są inspirowane ulubionymi materiałami współczesnych architektów, oddając naturalne powierzchnie żelaza i betonu oraz proces ich starzenia.

Kształty i rozmiary

Każdy wzór jest dostępny w 5 grupach kolorystycznych, zoptymalizowanych w ten sposób, by oddać szczegóły powierzchni materiału oraz jego finezję. Płytki typu MIX dostępne są w rozmiarze 96 x 96 cm – to dodatkowe narzędzie projektowe, dzięki któremu można uzyskać płynne przejście kolorystyczne. 

Odpady nie są odpadami, dopóki nie zostaną zmarnowane

Kolekcja ReForm Construction jest wykonana z materiałów odpowiedzialnych środowiskowo i posiada certyfikaty Cradle to Cradle oraz Indoor Air Comfort Gold. Jest to naprawdę „zielone” rozwiązanie dla każdego projektu podłogi.

Wykorzystujemy plastykowe butelki do produkcji opatentowanego podkładu Ecotrust. Butelki są przetworzone w miękki, lecz wytrzymały materiał podobny do filcu, o długiej trwałości i znakomitych właściwościach akustycznych. Podkład Ecotrust jest stosowany we wszystkich płytkach dywanowych.

Zużyte sieci rybackie i inne przemysłowe odpady służą do produkcji przędzy, z której wykonujemy wiele naszych wykładzin. Sieci to jedna dziesiąta śmieci zalegających w oceanach, dryfujące miesiącami i zagrażające morskim organizmom. Gdy zostaną zebrane, są czyszczone i rozłożone na cząsteczki, by powstała z nich trwała i odporna przędza – zarówno zregenerowana, jak i nadająca się do regeneracji.

Jesteśmy, by pomóc

Jesteśmy, by pomóc. Zamów nową broszurę i próbki, by zobaczyć wszystkie możliwości, jakie oferuje nowa kolekcja. Odpowiemy na każde Twoje pytanie i nie możemy się doczekać, by pomóc Ci w Twoim nowym projekcie!

logo_cs

Znajdź nas na:

Carpet Studio       |      44 – 240 Żory,  ul. Boczna 8, bud. 3, lok. 201       |         office@carpetstudio.pl        |         + 48 602 184 548