Narzędzie do rekoloryzacji wykładzin EGE

Przyjazna i prosta w obsłudze aplikacja, dostępna w każdym momencie i kompletnie bezpłatna – wypróbujcie nowe narzędzie do rekoloryzacji wykładzin marki EGE!

Aplikacja dla architektów i nie tylko

Dla Was jako architektów i projektantów, wyobraźnia jest jednym z najważniejszych narzędzi pracy. To ona pozwala scalić pomysły i zwizualizować sobie kompletny wygląd i atmosferę zgromadzonych elementów wykończeniowych. Dzięki wyobraźni potraficie przetłumaczyć opowieści, historie, marzenia i nadzieje na język sugestywnej aranżacji wnętrza.

Nasza nowoczesna aplikacja powstała we współpracy zarówno z ekspertami na polu technologii, jak i z projektantami i architektami wnętrz. Efektem ich pracy jest intuicyjna funkcjonalność, która pozwoli Wam na jeszcze lepsze opracowanie swojego projektu, a także wesprze Was w rozmowach z Waszymi klientami, wyposażając w możliwość szybkiej wizualizacji w postaci renderów 3D.

Podobnie jak rendery pomieszczeń, dostępne w aplikacji ilustracje są bardzo szczegółowe i realistyczne. Jesteśmy więc pewni, że nasze narzędzie do rekoloryzacji stanie się jednym z bardzo istotnych atutów Waszego profesjonalnego przybornika. Wpróbujcie jego możliwości na nowej stronie egecarpets.com – jesteśmy pewni, że sprosta Waszym wymaganiom i będzie ogromną pomocą w Waszej pracy i procesie projektowym.

Pytania? Zadajcie je!

Z pewnością zadawaliście sobie mnóstwo pytań związanych z zastosowaniem wykładziny dywanowej w Waszym projekcie.

  • Wzór jest fajny, ale jak będzie wyglądał w moim wnętrzu?
    Kolor jest piękny, ale czy pasuje do innych elementów, takich jak tapicerka, tapety, zasłony, etc?
    Który odcień pasuje do mojego wnętrza: klasyczny błękit, pastelowy, a może elektryczny?
    Które z tych wzorów są najbardziej odpowiednie do tej architektury i tej przestrzeni?
    Oto kilka przykładów, ale z pewnością odnajdziecie o wiele więcej zastosowań naszego nowego narzędzia. Pomoże Wam przekazać Wasz projekt inwestorowi w profesjonalny, a także czytelny i jasny sposób.

Zobaczcie, jak z niego skorzystać!

KROK 1: Projektuj i rekoloryzuj (Design & recolour)

Chcemy, byście w łatwy sposób mogli rozróżnić alternatywne możliwości, pozwalając zmieniać kolory w wybranym wzorze tyle razy, ile tylko potrzebujecie. Dzięki naszemu narzędziu każdy wzór z kolekcji Highline Express może zostać zrekoloryzowany całkowicie bezpłatnie.

By ułatwić Wam zidentyfikowanie danej barwy, na każdej próbce koloru znajduje się ikona lampki – podświetla ona element wzoru w danym kolorze.

Obok: trzy piękne wersje wzoru Wave, w tym dwie rekoloryzacje utworzone w kroku 1. Design and recolour.

Jak to zrobić?

1. Wybierz wzór, który chcesz zrekoloryzować. Po kliknięciu zobaczysz parametry wzoru oraz link do aplikacji

2. Otwórz narzędzie do rekoloryzacji (“Recolour and downloads”)

3. Kliknij na próbkę koloru – w ten sposób natychmiast zmienisz poszczególne kolory we wzorze

4. Dla ułatwienia, możesz utworzyć własną bibliotekę ulubionych elementów, do której możesz sięgać w dowolnym momencie.

Zauważcie proszę, że możecie wybrać jedną z czterech palet kolorystycznych Highline, z których każda reprezentuje osobny schemat kolorystyczny, który doskonale się sprawdza w wielu kombinacjach. Możecie łączyć kolory w ramach jednej palety.

KROK 2. Wizualizacja pomieszczenia (Room visualiser)

Dzięki możliwości wizualizacji, możecie obejrzeć Wasz wzór aż w 17 różnych pomieszczeniach. Do wyboru macie recepcje, hole, korytarze, salony, restauracje, foyer, pokoje hotelowe, sale konferencyjne, i wiele innych.

Wizualizacje 3D to świetny sposób, by ożywić Wasze pomysły! Pozwalają także zaprezentować je Waszym klientom. W połączeniu z fizyczną próbką produktu, nasze narzędzie bardzo ułatwia podjęcie decyzji w sprawie wzoru i jego kolorystyki. Wizualizacje są dostępne dla wszystkich naszych kolekcji.

Po prawej: dwie realistyczne i szczegółowe wizualizacje 3D stworzone przy wykorzystaniu renderów wnętrz sali szkoleniowej i biura w kroku 2: Room visualiser.

Jak to zrobić?

1. Przejrzyj różne możliwości pomieszczeń i kliknij na scenerię, która najlepiej odzwierciedla Twój projekt.
2. Możesz także zbliżyć widok wykładziny.

KROK 3: Konfiguracja (Your configuration)

Kiedy jesteście już zadowoleni z Waszej pracy i wybranych kolorów, możecie pobrać zestaw przydatnych plików do wykorzystania w Waszych prezentacjach – zupełnie bezpłatnie! Zestaw zawiera PDF ze specyfikacją wzoru wykładziny, wizualizację 3D, plik z wzorem oraz specyfikację jakości i tekstury do wykorzystania w Waszych własnych renderingach.

Jak to zrobić?

Wybierz opcje, które będą Ci potrzebne i wypełnij formularz. To wszystko! Wkrótce otrzymasz email z linkiem do pobrania Twoich materiałów. Prościej się nie da!

Jesteśmy, by Wam pomóc!

Narzędzie do rekoloryzacji i wizualizacji to ogromna pomoc w Twojej cyfrowej pracy, jednak zdajemy sobie sprawię, że możesz potrzebować naszej pomocy przy bardziej wymagających projektach. Pamiętaj, że fizyczna próbka jest najlepszym dodatkiem do jakichkolwiek wizualizacji, więc nie zapomnij jej zamówić, by dołączyć do prezentacji.

Narzędzie dostępne na stronie egecarpets.com – w bibliotece wzorów.

logo_cs

Znajdź nas na:

Carpet Studio      |     44 – 240 Żory,  ul. Boczna 8, bud. 3, lok. 201     |       office@carpetstudio.pl      |       + 48 602 184 548