EGE Highline update

 

Perfekcja jest w detalach

Prezentujemy EGE Highline Express 2!

 

Highline Express to ponad 2000 wzorów, dostępnych już w ciągu 2 tygodni od zamówienia. Kolekcja oferuje ogromne możliwości personalizacji, dzięki prostemu – i bezpłatnemu – narzędziu do rekoloryzacji wybranego wzoru. Dzięki temu możesz otrzymać wykładzinę dopasowaną w 100% do swojego projektu, lokalizacji i preferencji w cenie gotowego wzoru.

44 nowe wzory

jakości

9

dostępna jako

wykładzina w rolce

rekoloryzacja

tak

minimalne zamówienie

1 m

użytkowanie

EN1307 klasa 32 lub 33 – użytkowanie standardowe lub intensywne użytkowanie komercyjne

certyfikacja

Cradle to Cradle CertifiedTM
Indoor Air Comfort Gold

termin wysyłki

2-3 tygodnie od zamówienia

próbki

2-4 dni plus transport

Sześć gotowych kolekcji, cieszących się od lat uznaniem klientów, zostały teraz zaktualizowane. Znajdziecie tu 44 nowych, pięknych wzorów, a wiele z dotychczasowych otrzymało nowe oblicze.

Gramatura

Koncept Highline oferuje dziewięć jakości wykładzin tuftowanych –  siedem dla ciętego włókna i dwa dla pętelki. Cena jest zależna od rodzaju przędzy i ilości przędzy na m2 (im większa ilość przędzy, tym wyższa cena). Najbardziej ekonomiczna opcja to przędza nynolonowa, a najbardziej kosztowna – mieszanka wełny i nylonu. Econyl, przędza wykonana ze zregenerowanych odpadów przemysłowych, jest zieloną alternatywą o cenie mieszczącej się w połowie. Cena końcowa jest zależna od Twojego wyboru gramatury, ilości i wzoru.

Prosimy pamiętać, że wełna ma swój naturalny, matowy, kremowy kolor, co może mieć wpływ na finalny wygląd wybranego wzoru. Z drugiej strony przędza nylonowa może mieć bardziej połyskliwy efekt i mocniej zaznaczone krawędzie.

Wszystkie jakości Highline wyposażone są w zintegrowany podkład, dostępny w trzech różnych opcjach, w zależności od oczekiwanego efektu (np. poprawa warunków akustycznych lub uzyskanie dodatkowego efektu poduszki pod stopami).

Zapraszamy do odkrycia nowych wzorów!

Arts & Crafts

Siedem wzorów to inspiracja rękodziełem, tkanymi tekstyliami. Znajdziecie tutaj zarówno subtelne projekty, jak i odważne, kreatywne wzory dla uzyskania mocnego efektu.

Classic

Ponadczasowe klasyczne wzory w nowych opcjach kolorystycznych o melanżowej strukturze. Znane projekty zostały zrekoloryzowane w nieco bardziej stonowanych paletach kolorystycznych, by otrzymać ciepły, subtelny i komfortowy wygląd.

Cultures

Światowe kultury to niekończąca się inspiracja. Dziewięć nowych wzorów o etnicznej proweniencji zapraszają w podróż po tradycyjnych rzemiosłach i duchowych doznaniach.

Essentials

Powitajmy sześć nowych projektów, zarówno w dobrze znanych, tradycyjnych, jak i nowoczesnych wydaniach. Oto nowa wersja popularnych motywów kratki czy kropek, a także bezpieczne, ciepłe brązy.

Graphic

Trzynaście nowych wzorów to ponowne odkrycia starych bestsellerów, nowe melanże i gradienty oraz ciekawe interpretacje kolorystyczne znanych tekstur, takich jak terazzo. Zmniejszone wersje istniejących wzorów pomogą uzyskać kreatywne rozwiązania dzięki możliwości łączeń w większych projektach. Miejska kultura to dwa nowe wzory w stylistyce kamuflażu.

Nature

Duża popularność motywów liści to powód wprowadzenia pięciu nowych wzorów o tej tematyce. Oto bardzo prosty sposób na wprowadzenia natury do wnętrza. Dzięki nowym kolorom kolekcja uzyskała subtelny, łagodny styl.

logo_cs

Znajdź nas na:

Carpet Studio      |     44 – 240 Żory,  ul. Boczna 8, bud. 3, lok. 201     |       office@carpetstudio.pl      |       + 48 602 184 548