Marka

EGE 

Kolekcje

Atelier by Monsieur Christian Lacroix, Highline

Architekt

Berenika Poray-Głazik

Projekt

Hotel Queen Boutique**** Kraków

Kategoria

Hotele

Queen Boutique Hotel Kraków – glamour z nutą teatru

Wypoczynek w pięknym miejscu liczy się podwójnie. Queen Boutique Hotel w Krakowie to miejsce, w którym można liczyć nie tylko na doskonałą lokalizację w samym sercu Starego Miasta, ale także na pobyt w niezapomnianych wnętrzach.

Inwestycja:

Hotel Queen Boutique**** Kraków

Autorzy projektu: Berenika Poray-Głazik

Wykładzina zastosowana w projekcie:

kolekcja Atelier by Monsieur Christian Lacroix, Highline, Ege Carpets

Zdjęcia: Hotel Queen Boutique

Butikowy urok

Przechadzając się po wnętrzach Queen Boutique Hotel, otoczeni jesteśmy prawdziwie królewskim szykiem. Zaprojektowane przez Berenikę Poray-Głazik wnętrza tchną elegancją i niewymuszonym wdziękiem. Każdy pokój jest unikatowy, choć wszystkie tworzą harmonijną całość dzięki konsekwentnej palecie kolorystycznej i tożsamym rozwiązaniom architektonicznym.

Królewska elegancja

Paleta barw oparta jest na mocnych, przykuwających oczy kolorach: bogatym szafirze, mocnym oranżu, dystyngowanej szarości. Całość wdzięcznie uzupełniają beże i róże, przeistaczając każde pomieszczenie w niezwykle wyrafinowaną kompozycję. Autorka wnętrz zdecydowała się na śmiałe posunięcie, umieszczając intensywne zdobniczo wzory na podłodze. Wykładziny Ege Carpets z kolekcji Atelier by Monsieur Christian Lacroix doskonale sprawdziły się w roli centralnego elementu pomieszczenia, wprowadzając do pokoi dynamikę i narrację rodem z teatru lub baśni. Subtelnie obramowane sztukaterią ściany w mocnych kolorach doskonale uzupełniają przestrzeń, a biżuteryjne oświetlenie  i misterne grafiki dopełniają kompozycji.

Korytarze to często trudna przestrzeń, jednak dzięki ciepłej, drewnianej okładzinie ścian i barwnej wykładzinie w geometryczny wzór, udało się stworzyć przytulne, optymistyczne wnętrze. Podobny, lecz nieco spokojniejszy układ trójkątów i wieloboków wykorzystano w pokojach, gdzie ułożone na panelach o barwie drewna dywany podkreślają zastosowaną paletę barw.

Galeria zdjęć

logo_cs

Znajdź nas na:

Carpet Studio      |     44 – 240 Żory,  ul. Boczna 8, bud. 3, lok. 201     |       office@carpetstudio.pl      |       + 48 602 184 548