Designers choice

W jaki sposób ułożyć panele LVT, by podkreślić styl wnętrza? Amtico ma odpowiedź na to pytanie i kilkadziesiąt wzorów ułożenia, gotowych do wykorzystania. Kolekcja Designers Choice to wysublimowane wzory oraz przygotowane przez ekspertów zestawy wzorów i kolorów, by ułatwić pracę nad każdym wymagającym projektem.

Amtico wzór Arrow. Infinity Flate i Infinity Pulse.
Amtico wzór Arrow. Infinity Flate i Infinity Pulse.
Amtico wzór Pleat

Tworzenie podłogi

Podłoga to baza i fundament wnętrza. Dlatego tak istotne jest, by stanowiła dopełnienie, a nierzadko także wyróżnik przestrzeni. Budując koncepcję podłogi nowego wnętrza, możesz zacząć od produktu (konkretnego wzoru paneli) lub ułożenia, dobierając kolorystykę poszczególnych elementów do graficznego rysunku podłogi, który tworzy ułożenie paneli. W niektórych wnętrzach najlepiej sprawdza się podłoga jednolita lub stanowiąca harmonijne tło aranżacji. W innych – podłoga będzie mocnym akcentem, definiującym charakter przestrzeni. W takich przypadkach ciekawym rozwiązaniem jest rozpoczęcie projektowanie podłogi właśnie od wzoru, który w wyrazisty sposób stworzy niezwykły, główny element wystroju.

„Chcemy, by produkty, które projektujemy, pobudzały twoją wyobraźnię, przynosiły nowe możliwości i dawały ci wolność projektowania” – Lorna Williams, szefowa działu Projektowania Produktu i Kreatywnego Brandingu

Wzory ułożenia

Ułożenia to podstawa, na której możesz rozwinąć skrzydła Twojej kreatywności. Można je rozumieć jako ramy, w których w łatwy sposób możesz eksperymentować z różnymi koncepcjami kolorystycznymi, efektami, produktami. Wzory ułożenia pozwalają na żonglowanie rozmiarami i kształtami, tak by osiągnąć efekt niezwykłej, urzekającej podłogi. Naszym celem jest odnalezienie wzoru, który najlepiej odda charakter przestrzeni. Dzięki doskonałej technologii Amtico i niezwykłej precyzji wykonania, każda podłoga będzie idealnie dopasowana, niezależnie od tego, jakie produkty wybierzesz.

 

Amtico wzór Stripwood, Nordik Oak
Amtico, Pacific Grain, wzór Parquet Small
Amtico, Pacific Grain, wzór Parquet Small

Designers’ Choice – oryginalne, piękne, sprecyzowane

Mocne, pełne charakteru układy i gotowe propozycje rozwiązań kolorystycznych to kolekcja ponad 100 gotowych podłóg, przygotowanych przez Biuro Projektowe Amtico. Kombinacje stworzono na kanwie 23 oryginalnych wzorów w ten sposób, by uzyskać różnorodne, olśniewające połączenia kolorów i motywów dekoracyjnych. Zgodnie z ideą kreatywnej swobody, każdy koncept możesz poddać edycji, by stworzyć własną, idealną podłogę.

Wzory Designers’ Choice zostały zaprojektowane, by odzwierciedlić i w pełni oddać piękno produktów z linii Signature. Możesz je spersonalizować, dobierając wybrane przez siebie kolory i tekstury. Możesz też zaufać załodze Amtico, która dokłada starań, by stworzenie zachwycającej podłogi było proste i dostępne dla każdego.

Wybierz wzór idealny dla Twojego projektu:

Fusion Parquet

Wave Parquet

Block Parquet

Parquet

Pleat

Halcyon Pleat

Ribbon Pleat

Basket Weave

Castel Weave

wzór French Weave

French Weave

Staggered Block

Arrow

Polygon Key

Frame

Key Stone

Check

Flagstone

Woven

Aspekt

Random Stone

Passo

Muralist

logo_cs

Znajdź nas na:

Carpet Studio      |     44 – 240 Żory,  ul. Boczna 8, bud. 3, lok. 201     |       office@carpetstudio.pl      |       + 48 602 184 548