wykończenia tapet tecnografica

Charakter i finalny efekt każdego wzoru tapety jest wzmacniany przez rodzaj zastosowanego wykończenia. Wszystkie projekty tapet są dostępne w każdym z poniższych opcji.

Skin

Wykończenie “Skin” [ang. skóra] to techniczna tapeta o gładkiej powierzchni, która pozwala na odwzorowanie jasnych kolorów i bardzo drobnych detali grafiki. Dzięki wykorzystanej technologii SD, wykończenie SKIN daje gwarancję wysokiej rozdzielczości obrazu.

 

Soundproof

Tylko kilka milimetrów grubości i druk cyfrowy o wysokiej rozdzielczości. Soundproof jest wynikiem badań nad właściwościami wykorzystywanych materiałów i stanowi innowacyjną powłokę, którą można zastosować zarówno na ścianach, jak i suficie. Struktura tego wykończenia utrudnia przenikanie dźwięku. Pozwala na absorbcję hałasu, które są wytłumiane zarówno od zewnątrz, jak i od środka. Ogranicza także echo w pomieszczeniu, wspierając koncentrację przebywających w nim osób. Osiągnięta dzięki temu wykończeniu akustyczna izolacja jest znakomitym rozwiązaniem dla wnętrz, gdzie nie ma możliwości na zastosowanie dodatkowych przegród. Dlatego wykończenie Soundproof jest z powodzeniem stosowane nie tylko w apartamentach, ale także w przestrzeniach publicznych, takich jak restauracje, kawiarnie, szpitale, kliniki, poczekalnie i inne.

Fabric

Wykończenie “Fabric” [ang. Tkanina] to techniczna tapeta o strukturalnej powierzchni przypominającej tkany materiał. Pozwala ona na uzyskanie wysokiej jakości odwzorowania barw i szczegółów graficznych.

TNT

Wykończenie TNT jest techniczną tapetą o łopatkowatej strukturze,

H2O

Specjalistyczne wykończenie, produkowane z włókna szklanego, pozwalające na dekorację nawet najbardziej wilgotnych pomieszczeń, takich jak łazienka, a nawet wnętrze prysznica. Ekskluzywna technologia pozwala na druk w wysokiej rozdzielczości, dając zdumiewający efekt dekoracyjny.

Natural

Oparte na włóknach celulozowych, wolne od PVC i chemicznych rozpuszczalników, wykończenie „Natural” jest rozwiązaniem doskonałym zarówno do prywatnych, jak i publicznych wnętrz. Baza tapety jest biała i mięsista, o efekcie tynku. Gwarantuje fotograficzną jakość nadrukowanych wzorów.

logo_cs

Znajdź nas na:

Carpet Studio      |     44 – 240 Żory,  ul. Boczna 8, bud. 3, lok. 201     |       office@carpetstudio.pl      |       + 48 602 184 548