wykończenia tapet tecnografica

Charakter i finalny efekt każdego wzoru tapety jest wzmacniany przez rodzaj zastosowanego wykończenia. Wszystkie projekty tapet są dostępne w każdym z poniższych opcji.

Fabric

Fabric

Tapeta tkaninowa marki Tecnografica to techniczna tapeta o strukturalnej powierzchni imitującej tkaninę, która umożliwia reprodukcję jasnych kolorów oraz bardzo szczegółowych tekstur. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu technologii SD w procesie graficznym oraz wysokiej rozdzielczości druku cyfrowego.

TNT

Tapeta TNT marki Tecnografica to techniczna tapeta o strukturalnym efekcie wykończenia, która umożliwia odtwarzanie jasnych kolorów oraz bardzo drobnych tekstur. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu technologii SD w procesie graficznym oraz wysokiej rozdzielczości druku cyfrowego.
TNT

H2O

Tapeta H2O marki Tecnografica to specjalna tapeta wykonana z włókna szklanego, umożliwiająca dekorację najbardziej wilgotnych miejsc, w tym łazienek i wewnętrznych części pryszniców. Wykorzystuje się w niej ekskluzywną technologię SD do realizacji grafiki oraz wysoką rozdzielczość druku cyfrowego, co pozwala na uzyskanie szerokiej gamy barw z imponującymi efektami dekoracyjnymi.

ECO [PVC free]

ECO to tapeta bez PVC, wolna od rozpuszczalników chemicznych, która posiada wszystkie niezbędne certyfikaty do stosowania zarówno w pomieszczeniach prywatnych, jak i publicznych. Wykończenie jest białe i delikatnie wypukłe, co gwarantuje obrazy o fotograficznej jakości i o niezwykle jasnych i żywych kolorach.

Metal

Metal

Metal to wykończenie tapety winylowej z metalicznym efektem koloru. Dzięki srebrnej folii, która pokrywa całą powierzchnię, światło padające na tapetę, odbija się dając niesamowite, opalizujące i migoczące refleksy. Wykończenie Metal wzmacnia takie kolory jak złoto, srebro i miedź, nadając im szczególny blask. Ponadto, specjalne tłoczenie z efektem tkaniny sprawia, że wykończenie to jest bardzo eleganckie i odpowiednie dla każdego otoczenia, zarówno mieszkalnego, jak i komercyjnego.
logo_cs

Znajdź nas na:

Carpet Studio      |     44 – 240 Żory,  ul. Boczna 8, bud. 3, lok. 201     |       office@carpetstudio.pl      |       + 48 602 184 548