Marka

EGE

Kolekcje

Free Spirits – kolekcja Graphic

River of live, Shadow of sage – kolekcja Nature

Projekt

Kompleks Wiatraki

Kategoria

Hotele

Wiatraki. W sercu puszczy.

Z dala od zgiełku, w sercu sosnowego boru, tuż nad brzegiem jeziora – tak wielu z nas wyobraża sobie idealny odpoczynek. Takie też są Wiatraki. Oto ustronie, w którym komfort jest cudownie otulony ciszą i spokojem.

Inwestycja: Kompleks Wypoczynkowy Wiatraki

Wykładziny zastosowane w projekcie:

Free Spirits, kolekcja Graphic

River of live; Shadow of sage – kolekcja Nature

Zdjęcia: Carpet Studio

Leśna aura

Wiatraki to kompleks wypoczynkowy w Puszczy Napiwodzko-Ramuckiej, oddalony od miast i ludzkich osiedli. Wtulony w leśne ostępy, odwiedzany przez pliszki i sarny, jest miejscem zacisznym i tchnącym spokojem. Harmonia natury i jej odżywcza moc jest tutaj odczuwalna z niebywałą siłą, a wnętrza Wiatraków czerpią z niej pełnymi garściami. Obiekt jest złożony z centralnego budynku hotelowego, indywidualnych domków oraz terenu dla miłośników caravaningu. Słowem – każdy znajdzie tutaj odpowiadającą mu przestrzeń.

Malowane słońcem

Kolorystyka obiektu to inspirowana otaczającymi lasami delikatna paleta kremów, beży i brązów, z uroczymi elementami turkusu, szałwii i zgaszonego fioletu. Malowane słońcem pastele to doskonałe tło regeneracji, odpoczynku i fantastycznego kontaktu z wszechobecną w Wiatrakach naturą. Stonowane barwy, płynne formy i nielinearne kształty, królujące na powierzchniach podłóg, pozwalają na pełne rozkoszowanie się spokojem tego miejsca. Przestrzenie wspólne to światło, centralnie umieszczony rustykalny kominek i naturalne materiały, takie jak metal i kamień. W głębi części mieszkalnej obiektu prowadzi nas piękny, płynący wzór Free Spirits z kolekcji Graphic marki Ege Carpets. W pokojach króluje drewno i miękkie tekstylia, w duecie z przypominającymi odbicie deskowań w tafli jeziora wykładzinami we wzorze River of Live z kolekcji Nature. Kolejnym wnętrzem, doskonałym dla spotkań w większym, biznesowym gronie, jest sala konferencyjna. Utylitarny wystrój łagodzi podłoga, nadająca pomieszczeniu urok ogrodu, dzięki czarującej wykładzinie we wzorze Shadow of Sage.

Temat: spokój

Wiatraki to obiekt inspirowany tym, co go otacza. Zielenią, spokojem, szemrzącą ciszą drzew i leśnego poszycia. Choć mieści ponad 170 miejsc i jest często gospodarzem dużych wydarzeń i imprez firmowych czy wesel, obiekt ma niezwykle intymny, kameralny charakter. Każdy gość będzie czuł się tam jak w długo wyczekiwanym SPA dla zmysłów i duszy, upojony spokojem, rozpieszczany świetną kuchnią i otoczony gościnnością personelu. W takim miejscu piękny wystrój staje się naturalnym, oczywistym uzupełnieniem cudownego samopoczucia.

logo_cs

Znajdź nas na:

Carpet Studio      |     44 – 240 Żory,  ul. Boczna 8, bud. 3, lok. 201     |       office@carpetstudio.pl      |       + 48 602 184 548