TECNOGRAFICA tessuti

Tessuti

Między funkcją i dekoracją istnieje nierozerwalna więź.
Każdy obiekt jest funkcjonalny, nawet jeśli nie posiada aspektu estetycznego, podczas gdy czysto dekoracyjne przedmioty mogą być ewidentnie bezużyteczne. Jednakże ta rzecz, która potrafi połączyć walory użytkowe i piękno, tworzy wartość, którą można nazwać prawdziwym współczesnym wzornictwem.

Tuareg Rug Tecnografica
Tuareg Rug Tecnografica

Esencja współczesnego wzornictwa

Jego funkcja jest określona jego formą, podczas gdy jego wygląd jest jego duszą. Tkanina może stać się suknią, pokryciem, obrusem, kocem… ale gdy jest połączona z aspektem piękna, otwiera swoją osobowość, kreatywność, wartość społeczną.
Tessuti to kolekcja tapet marki Tecnografica, która podkreśla sploty, przędzę, haft starożytnych tkanin, odkrytych wśród skarbów domostw z poprzedniego stulecia. Mały ukryty skarb, który teraz ponownie się nam odkrywa z ciemności starych piwnic i znajduje nowe życie w pełnej detali cyfrowej reprodukcji na tapecie, dzięki technologii Tecnografica.

Funkcja tkaniny i dekoracji starożytnej elegancji połączone ponownie razem w tej ekskluzywnej kolekcji, ocalone od zapomnienia w czci dla sztuki.

Kings Room Tecnografica
Kings Room Tecnografica
Tuareg Rug Tecnografica
Tuareg Rug Tecnografica
Indiennerie Tecnografica
Indiennerie Tecnografica
Bohemian Royalty, Tecnografica
Bohemian Royalty, Tecnografica
Textile Grove
Weft Garden

Obejrzyj kolekcję na stronie Producenta.

logo_cs

Znajdź nas na:

Carpet Studio      |     44 – 240 Żory,  ul. Boczna 8, bud. 3, lok. 201     |       office@carpetstudio.pl      |       + 48 602 184 548