Tecnografica H2O – tapety z wykończeniem wodoodpornym

Tecnografica to włoska marka, której misją jest projektowanie i produkowanie tapet o nie tylko pięknych wzorach, ale także o znakomitych parametrach użytkowych. Dzięki nowoczesnej technologii, opracowanej w połączeniu z Mapei, Tecnografica proponuje wykończenie, które jest w pełni wodoodporne. Teraz w projektowaniu pomieszczeń mokrych nie ma już ograniczeń technicznych: ogranicza Was wyłącznie Wasza wyobraźnia!

Wodoodporna tapeta

Wielu producentów borykało się z tematem okładzin ściennych, które będą odporne na podwyższoną wilgotność. Na rynku mamy obecnie różnorakie tapety i inne produkty wykończeniowe, które doskonale radzą sobie w łazienkach, ale bezpośredni strumień wody nigdy nie jest rekomendowanym otoczeniem dla delikatnych materiałów. Technicy spod znaku Tecnografica nie uznają odpowiedzi „nie można”. Postawili sobie za cel stworzenie takiego materiału, który będzie doskonale sprawdzał się nawet w najtrudniejszych warunkach – czyli pod prysznicem. Efektem tej pracy jest wykończenie H2O – innowacja, która pozwala na zastosowanie pięknych grafik autorstwa artystów Tecnografica w każdym, nawet narażonym na ciągłe zalewanie miejscu.

H2O – jak to działa?

Tapeta Tecnografica H2O to tworzywo oparte na włóknie szklanym. Dzięki specjalnym, opracowanym we współpracy z Tecnografiką klejom oraz warstwie okrywającej marki Mapei (Ultrabond Eco Decor Wet oraz Mapecoat Decor Protection), finalna okładzina ścienna pozostaje całkowicie wodoodporna, nawet w bezpośrednim i długotrwałym kontakcie z wodą.

Wodoodporność to nie wszystko

Tecnografica dba o najwyższą jakość proponowanych przez siebie produktów, nie tylko z punktu widzenia specyfikacji i wymogów użytkowych, ale także pod kątem ograniczenia śladu węglowego oraz wykorzystania materiałów przyjaznych dla zdrowia człowieka i środowiska. Nie inaczej jest w przypadku tapet o wykończeniu H2O. Wykorzystane tusze są certyfikowane przez UL GreenGuard, są więc całkowicie bezpieczne dla ekosystemu. Z kolei autorska technologia druku w wysokiej rozdzielczości SD to gwarancja nie tylko doskonałego odwzorowania kolorów, ale także zachowania niezwykłej jakości detali obrazu.

Włoskie tapety

Tecnografica to nie producent wyposażenia. To „design company”. Tapety spod tego znaku to nie tylko doskonała jakość o najwyższym poziomie pod względem innowacyjności i specyfikacji. To także niezwykle piękne wzory, opracowywane przez światowej renomy artystów. Sięgając po klasyczne arcydzieła sztuki, takie jak obrazy Botticellego, poprzez dzieła współczesnych artystów, jak Danilo Susi, Feanne, Roberto Baldazzini, Giovanna Casotto i wielu, wielu innych – Tecnografica to stale poszerzające się portfolio dzieł, które dodadzą każdej przestrzeni głębi i charakteru.

logo_cs

Znajdź nas na:

Carpet Studio      |     44 – 240 Żory,  ul. Boczna 8, bud. 3, lok. 201     |       office@carpetstudio.pl      |       + 48 602 184 548