TECNOGRAFICA superminimal

Travel light – ta idea przyświecała projektantom Tecnografiki, gdy tworzyli najnowszą kolekcję tapet włoskiej marki. Superminimal to efekt drobiazgowej selekcji, by odrzucić wszystko, co niepotrzebnie obciąża i pozostawić wyłącznie to, co naprawdę niezbędne.

Tecnografica Superminimal, Archetipo
Tecnografica Superminimal, Archetipo

Dokonując wyborów

Gdy wybieramy się w daleką podróż, wszystko, co posiadamy, wydaje nam się niezbędne. Staramy się upchnąć w bagażu jak najwięcej rzeczy. W efekcie otrzymujemy ciężki pakunek, który nie tylko nie pomaga nam w drodze do celu, ale niemal aktywnie w tej drodze przeszkadza. Dlatego dokonywanie wyborów, w których odsiewamy nadmiar i to, co zbędne, jest tak niezwykle ważnym etapem każdej wędrówki. By podróżować lekko, musimy odrzucić to, co nie jest naprawdę potrzebne. Znaczące. Służące konkretnemu celowi lub posiadające ważną funkcję. Wszystko inne jest tylko szumem, ciężarem, czymś co przesłania nam jasność widzenia i utrudnia podążanie tam, gdzie sięga nasza wyobraźnia. Podróżujmy. Nie pozwólmy się zatrzymać zbędnemu ciężarowi.

Arigato

Tecnografica, Superminimal, Lorem Ipsum
Tecnografica, Superminimal, Lorem Ipsum

Lorem Ipsum

Markup

Tecnografica Superminimal, Archetipo
Tecnografica Superminimal, Archetipo

Archetipo

Quadra

Tecnografica Superminimal, Prospetto
Tecnografica Superminimal, Prospetto

Archetipo

Superminimalistyczna kolekcja dla dużych powierzchni

Tapety z najnowszej kolekcji marki Tecnografica – Superminimal – to esencja wzoru. Tutaj każda linia, każdy ruch pędzlem posiadają ogromne znaczenie. Obecność tak wysublimowanych elementów w czystym i prostym graficznym kontekście pozwala na osiągnięcie niezwykle subtelnej, ale pełnej treści gry kształtów i barw.

Neutralna paleta barw i wzory uwolnione od niepotrzebnej komplikacji to idealna propozycja dla dużych powierzchni. Mocne wzory tapet dotychczas wykorzystywane były jako silny akcent, budujący epicentrum wnętrza. Tapety kolekcji Superminimal to dyskretne i wyrafinowane tło, które będzie stanowić doskonałą scenografię dla aktorów głównoplanowych w hotelach, barach, restauracjach czy przestrzeniach komercyjnych.

logo_cs

Znajdź nas na:

Carpet Studio      |     44 – 240 Żory,  ul. Boczna 8, bud. 3, lok. 201     |       office@carpetstudio.pl      |       + 48 602 184 548