ONYX MARBLE

Signature Onyx Marble: nowe spojrzenie na ponadczasową klasykę

Jeśli temat marmuru przejmuje prowadzenie w Twoim kolejnym projekcie, pozwól sobie przedstawić nasz nowy wzór Amtico Signature Onyx Marble LVT, który rozszerza nasz wybór dla wzorów Decor, Parquet i Linear Block.

Marmur pachnie luksusem. Ponadczasowa klasyka, niezależnie czy w szerokiej przestrzeni lobby czy minimalistycznie, w niewielkiej łazience butikowego hotelu, wznosi odbiór przestrzeni i w piękny sposób sprawia, że odbiór materiałów i wyposażenia jest głębszy i bogatszy.

Autentyczność detali

Wnętrza komercyjne mogą być wdzięcznie podkreślone ekskluzywną marmurową podłogą w postaci wzoru Onyx Marble paneli LVT z kolekcji Signature. Realistyczne żyłkowanie i cętki dają naturalistyczny wygląd podłodze otwartej przestrzeni i z siedmioma dostępnymi rozmiarami paneli, dają ogromne spectrum i różnorodność dostępnych układów ułożenia, pozwalających na uzyskanie unikalnego projektu.

Dla dodatkowego efektu wizualnego wokół przytulnego centrum hotelowego holu czy baru, lub by dodać szczyptę wzorniczego wyszukania w luksusowej przymierzalni, połącz Onyx Marble z Amtico Decor – Classic Bianco lub Classic Argent. Te misterne geometryczne wzory ułożenia uwypuklają bogactwo marmuru i pozwalają na uchwycenie trendu wzorniczego, który jest obecnie widoczny w różnych dziedzinach sztuki, od podłóg po modę.

Twórz z marmurem

Gdy ułożony w jednym z naszych klasycznych wzorów, fale marmuru w delikatnych odcieniach szarości i chłodnych bieli płyną przez podłogę, nadając jej wyszukany wygląd. Rozważ wprowadzenie marmuru we współczesnym wzorze wąskich płytek, takim jak Linear Block, który definiuje chłodną elegancję łagodnie żyłkowanego marmuru poprzez ciemniejszą, szarą fugę.

Marmur ze wszystkimi zaletami kolekcji Signature i paneli LVT

Kolekcja Amtico Signature to wyjątkowa jakość, trwałość i odporność dzięki systemowi wielokrotnych membran, których ukoronowaniem jest Quantum Guard – uretanowa powłoka, która podnosi realizm wzoru dzięki matowemu wykończeniu, pozwalając jednocześnie na łatwe utrzymanie w czystości.

Onyx Marble osiąga wszystkie założenia wytrzymałości podłóg komercyjnych, będąc także produktem bardzo efektywnym ekonomicznie. Jest znacznie lżejszy i łatwiejszy w montażu niż klasyczny kamień (marmur). Ciesz się elegancją marmuru wraz z pełnym spectrum korzyści LVT kolekcji Signature, która jest objęta aż 20-letnią gwarancją.

 

logo_cs

Znajdź nas na:

Carpet Studio      |     44 – 240 Żory,  ul. Boczna 8, bud. 3, lok. 201     |       office@carpetstudio.pl      |       + 48 602 184 548