TECNOGRAFICA Expedition

Duch przygody prowadzi nieustraszenie w gęstwinę. Pragnienie odkrycia nieznanego dodaje wędrowcom sił i odwagi. Ciekawość ucisza obawy przed nieznanym, ramiona instynktownie same wznoszą się, by rozsunąć gałęzie. Oczy utkwione przed sobą, skupione na nieprzewidywalnej sztuce natury, która otacza odkrywców i odkrywa kolejne dziwy już za kolejnym tropikalnym liściem.

Ekspedycja to kolekcja tapet Tecnografica poświęcona odkryciom. Odkryciu świata dookoła nas, który musimy celebrować i szanować w całej jego niezwykłości, od odcieni barwy płatków, po horyzont niezwykłych kształtów i pejzaży. Odkryciu samych siebie, przekraczając granice znanych dróg. A jednocześnie jest to kolekcja o ponownym odkryciu naszej wolnej, najprawdziwszej, niczym nieskrępowanej wyobraźni, która ma moc zabierania nas na powrót do dziecięcej spontaniczności wśród wymyślonych stworzeń i niemożliwych kolorów.

Ta sama wolność wyłania się także z różnorodności technik malarskich i rysowniczych, z których korzystają artyści Tecnografica: akwarele, ołówki, tempera, światłocień, grafika cyfrowa.

Bo czasem ograniczenia są tylko w naszym umyśle.

Wilson
Calipso
Era
Flint

Kipling

Darwin
logo_cs

Znajdź nas na:

Carpet Studio      |     44 – 240 Żory,  ul. Boczna 8, bud. 3, lok. 201     |       office@carpetstudio.pl      |       + 48 602 184 548