Marka

EGE 

Kolekcje

Highline 

Architekt

Gala Tarsa

Projekt

Hotel Evva****

Kategoria

Hotele i apartamenty

Hotel Evva – nowoczesność z nutą art deco

Nowe obiekty hotelowe wymagają niezwykle kreatywnego podejścia architekta, dzięki któremu będą mogły odnaleźć swój unikalny charakter. Hotel Evva w Tarnobrzegu to mocny akcent na mapie hotelowego stylu.

Inwestycja:

Hotel Evva****, Tarnobrzeg

Autorzy projektu:

Gala Tarsa

Wykładzina zastosowana w projekcie:

Ege Highline

Zdjęcia: hotel Evva

Odważne wzornictwo

Minimalizm w projektowaniu wnętrz powoli ustępuje miejsca przestrzeniom nasyconym barwami i wzorami. Zwracamy się odruchowo ku obrazom żywym i sugestywnym, co doskonale oddaje nowy nurt w architekturze – eklektyczne połączenie maksymalizmu, industrializmu czy też vintage. Wnętrza hotelowe są szczególnie czułym wskaźnikiem tego rodzaju trendów, ponieważ muszą sprostać wielu odmiennym wyzwaniom, takim jak zadowolenie różnorakich gustów oraz stworzenie swojego indywidualnego podpisu w pamięci gości. Hotel Evva w Tarnobrzegu z pewnością stanowi przykład tego podejścia i wpisuje się w trend odważnego, energetycznego projektowania.

“Nasi Goście są zachwyceni, szczególnie wykładzinami na korytarzach. Goszczący u nas pewien amerykański muzyk porównał hotelowe korytarze z takimi filmami, jak “Lśnienie” i “Star Wars”. Goście podkreślają, że wykładziny są nie tylko miękkie i przyjemne w dotyku, ale także doskonale wyciszają wnętrza” – mówi Katarzyna Nowińska, dyrektor hotelu Evva.

Elegancja i art deco

Wnętrza hotelu Evva, autorstwa Gali Tarsy, to eleganckie połączenia mocnych barw i ciekawych tekstur. Zgeometryzowane kształty towarzyszą nam niemal w każdym pomieszczeniu, w postaci mocnych wzorów wykładziny, wspieranych przez wertykalne linie zagłówków czy też sztukaterii. Korytarze to wzór PI z kolekcji Ege Highline Graphic, kontrastujący z ciemną barwą ścian i mebli.  Wzór Orbit w salach konferencyjnych to ukłon w stronę nowoczesnego podejścia do wzorów geometrycznych. Z kolei w pokojach spotykamy klasykę art deco w postaci wykładziny o wzorze przeplatających się kwadratów i prostokątów.

Akustyka i komfort

Oczekiwania gości wobec hotelu są bardzo wysokie. Jest to miejsce, w którym każdy z nas oczekuje zarówno komfortu, jak i prywatności, a także wysokiej funkcjonalności. Wykładziny Ege w jakości Highline 910 spełniają te założenia. Bardzo dobre właściwości akustyczne i wysoka jakość zapewniają doskonały komfort we wnętrzach. Znakomite parametry użytkowe są świetnym dopełnieniem wysokich walorów wzorniczych.

Galeria zdjęć

logo_cs

Znajdź nas na:

Carpet Studio      |     44 – 240 Żory,  ul. Boczna 8, bud. 3, lok. 201     |       office@carpetstudio.pl      |       + 48 602 184 548