Jakość amtico

Amtico to brytyjska marka, wokół której gromadzą się pasjonaci piękna i stylu. To wynik pracy zarówno artystów, jak i technologów. Lider branży LVT od 50 lat inspiruje i wskazuje trendy.

Zaprojektowane i wyprodukowane w Wielkiej Brytanii

Zaprojektowane z uwagą, przemyślane i wyprodukowane z wprawą i profesjonalizmem w fabryce Amtico w Coventry: LVT brytyjskiej marki to wynik pasji do piękna i dążenia do najwyższej jakości. Zespół technologów i projektantów Amtico za swój najwyższy cel stawia sobie przygotowanie podłogi, która będzie nie tylko doskonale wyglądać, ale także będzie cieszyć przez wiele, wiele lat.

Nasze panele są produkowane w trakcie innowacyjnego procesu, w którym wykorzystuje się wyłącznie drobiazgowo przebadane surowce. Przed opuszczeniem fabryki, na różnych etapach produkcji, produkty Amtico przechodzą aż 43 różnego rodzaju testy i próby jakościowe.

 

Ponad 50 lat doświadczenia skompresowane w kilka milimetrów – oto dlaczego podłogi Amtico cieszą się najdłuższą gwarancją w branży – aż do 25 lat!

 

Jonathan Duck, prezes Amtico:

“Jesteśmy liderem branży, którego celem i misją jest tworzenie podłóg, które nie tylko są piękne, ale także piękne i ekologiczne. Pracujemy ciężko i mądrze, by dać Wam eksperckie wsparcie i najlepszy serwis.”

logo_cs

Znajdź nas na:

Carpet Studio      |     44 – 240 Żory,  ul. Boczna 8, bud. 3, lok. 201     |       office@carpetstudio.pl      |       + 48 602 184 548