Aktualności

15 sierpnia 2014

Metropolis® design hotel usytuowany jest w samym sercu Starego Miasta w Krakowie. Prezentujemy wykładziny ege w pokojach .

11 sierpnia 2014

Warsaw Plaza Hotel **** otwarcie na dniach . Kilka zdjęć z realizacji w wykładzinach ege. .

25 lipca 2014

Airport Hotel Okęcie - Aviator bar & lounge - wykładziny ege z kolekcji Photosophy by Elia Festa

30 czerwca 2014

Radisson Blu Paradise Resort & Spa oraz Radisson Blu Resort w Sochi, Rosja.

25 czerwca 2014

PIANO HOTEL**** oferuje nową jakość w sferze funkcjonalności oraz gościnności hotelowej. Kameralny czterogwiazdkowy hotel położony w samym sercu Opola i bezpośrednim sąsiedztwie amfiteatru jest położony na niezwykle urokliwej opolskiej Wyspie Pasieka. Nowoczesne urządzone z artystycznym wyczuciem wnętrza wprowadzają w lata 30. XX wieku. Jest nam przyjemnie ,że nasze wykładziny ege zostały zaprojektowane w tym projekcie

21 czerwca 2014

Airport Hotel Okęcie**** 20.06.2014r otwarcie nowej części hotelu . Pokazujemy przedpremierowe zdjęcia wykładzin ege zaprojektowane przez pracownię Decorum Architekci. Duży udział w projekcie miała projektantka naszego studia CSD - Carpet Studio Andrea Głowala .

8 czerwca 2014

Metropolis Design Hotel ****w Krakowie kończymy montaż wykładzin ege indywidualnie zaprojektowanych przez Biuro architektoniczne Kahl & Gaczorek Panią Ewelina Kahl-Gaczorek.

27 maja 2014

Rozpoczęliśmy realizację dużego projektu dostawy i montażu wykładzin ege w Airport Hotel Okęcie. Na bieżąco będziemy pokazywać poszczególne etapy montażu , gdyż wybrane wzory są dobrane wyjątkowo. Więcej o projekcie i jego autorze napiszemy za tydzień .