Aktualności

1 września 2014

Już niedługo otwarcie wyjątkowej restauracji . Specjalnie zaprojektowany wzór wykładziny ege. Montują koledzy z firmy WYKŁADZINY GOLF. Zobaczmy w trakcie i efekt po montażu .

26 sierpnia 2014

Sofitel Warsaw Victoria - odnowione wnętrza. Aranżację hotelu zaprojektował francuski architekt Didier Gomez i renomowana polska pracownia Kaczmarek Studio. Oczywiście wykładziny ege znalazły uznanie w tej realizacji .

21 sierpnia 2014

Pokój wzorcowy w hotelu 4**** kolekcja ege Photosophy by Elia Festa. Użyto w jednym wzorze 12 kolorów . Czy wygramy z konkurencją oferującą wykładzinę z wałka , lub podróbką ? Odpowiemy za kilka dni !

26 sierpnia 2014

Chwila relaksu w Brennej . Asia i Klaudia koleżanki z naszego biura pozdrawiają !

15 sierpnia 2014

Metropolis® design hotel usytuowany jest w samym sercu Starego Miasta w Krakowie. Prezentujemy wykładziny ege w pokojach .

11 sierpnia 2014

Warsaw Plaza Hotel **** otwarcie na dniach . Kilka zdjęć z realizacji w wykładzinach ege. .

25 lipca 2014

Airport Hotel Okęcie - Aviator bar & lounge - wykładziny ege z kolekcji Photosophy by Elia Festa

30 czerwca 2014

Radisson Blu Paradise Resort & Spa oraz Radisson Blu Resort w Sochi, Rosja.

25 czerwca 2014

PIANO HOTEL**** oferuje nową jakość w sferze funkcjonalności oraz gościnności hotelowej. Kameralny czterogwiazdkowy hotel położony w samym sercu Opola i bezpośrednim sąsiedztwie amfiteatru jest położony na niezwykle urokliwej opolskiej Wyspie Pasieka. Nowoczesne urządzone z artystycznym wyczuciem wnętrza wprowadzają w lata 30. XX wieku. Jest nam przyjemnie ,że nasze wykładziny ege zostały zaprojektowane w tym projekcie